Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember 24-en volt utolsó...

Szeptember 24-en volt utolsó mensi, október 28-an teszt neg. Orvos uh-n lát valamit de nem bizti hogy baba vagy ciszta, nov.8-an poz. Teszt,9-i uh-n 4 mm crl baba, élő szívhang. Lehet e hogy az aug.27 -i mensi után fogant de a növésben igy lemaradt?

Figyelt kérdés
nem vagyok biztos hogy a szeptemberi teljes értékű mensi volt

2016. nov. 20. 19:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Köszi már értem.

Gratulálok én is, jó neked! 40. napon vagyok, napközben negatív teszt és még mindig csak barnázás...barátcserjét szedek, lehet az kavart be!? :/

2016. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hello Mindenki!Ma reggel megvolt az újabb UH ahol csak jókat mondott az orvosom.Volt normál szívhang, most 7 hetesnek írták a terhességet és a crl 15,4 mm.

Megkérdeztem tőle is amit tőletek és ő is azt mondta hogy nem tartja valószínűnek, hogy augusztusi mensi után fogant volna, inkább október 10 körülre teszi ezt a dátumot.

Azt gondolom, hogy ennek a feltevésemnek más lelki okai lehetnek, mert racionális magyarázat az nincs rá. Lassan csak helyre kerül minden.

2016. nov. 22. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!