Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint ajánlját...

Melyik terhesvitamint ajánljátok amit 'gyerekek' is szedhetnek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 6 hónapos terhes. (Nem kérek negatív kommenteket,én legalább nem veszek el egy életét vagy adom örökbe,hanem tiszteletbeli anyja leszek,ha már becsúszott). Szeretnék valami vitamint szedni ami jó a babának és nekem is. Mert nehezen bírja még a szervezeten a terhességet.
2016. nov. 20. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem barmelyiket szedheted.de pl én volt h nem birtam lee se nyelni mert nagy volt a tabletta.s volt h hányingerem volt tole.de van a hipp az folyadék...igaz draga de konnyen lement
2016. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a legjobban a nogyogyaszod fogja tudni megmondani. Tole kerdezz, vagy a patikustòl! :)
2016. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Igen felelossegteljes vagy. Mit ne mondjak 6honaposan kezded szedni? Mar elejetol fogva kellett volna. Gratulalok! TiszteletbelI leszel igen...

Boldog Babavarast

2016. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Terhestanácsadásra nem jársz? Ahol a kiskönyvedbe a védőnő rakja a pecséteket, aki küld téged vérvételre, vezeti, hogy hány kg vagy, stb. Ő nem mondott semmit ezügyben? Vagy a területi védőnő, aki már volt nálad terepszemlén?
2016. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Jobb lenne, ha a gyerekek játékbabáznának...
2016. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
Bármelyiket szedheted. Én elején Gravidát szedtem majd Elevit pluszt. Gondolom szülők segítségével fogod nevelni mert nem hiszem hogy 16 évesen van saját jövedelmed, saját lakásod / házad stb... De azt becsülöm benned hogy vállalod a tetteid következményét!!!! 22 N 33 hkm
2016. nov. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos terhesen most jut eszedbe vitamint szedni? Azt a legelején el kellett volna már kezdened.. Vagy védőnő / nőgyógyász nem mondta? Vagy le szartad?
2016. nov. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen mindegy melyiket, de a terhesség elején az igazán lényeges, nem most.
2016. nov. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Honnan tudhatta volna hogy az elején szedje mert az a fontos a kialakuló embriónak hiszen gyerek
2016. nov. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De, szedtem az elejétől is. Írtak fel. Viszont váltani szeretnék mert túl nagy nekem ez,és nagyon sok mellékhatása is van. És mivel ma megyek terhesgondozásra,még nem kerdeztem meg.
2016. nov. 21. 05:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!