Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ismertek ilyen terhesvitamint?

Ti ismertek ilyen terhesvitamint?

Figyelt kérdés

Ami biztosan nem hìzlal. Erdekelne van e ilyen. Vagy esetleg csak kevesbe.

Koszonom elore is a segitokesz valaszokat


2016. júl. 4. 18:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
13%

Ilyen nincs. Ha ujra valaszthatnek nem szednek terhesvitamint, az tuti. Magneziumot es folsavat igen, plusz helyesen kell enni. Ha van lehetoseged piacrol szerezz be eteleket, vagy termelj kertben. Falusi tojas es hus is sokkal jobb, mint a bolti.

En 23+ kgt hiztam terhesen (utolso hetekben ra sem alltam a merlegre, nem mertem), es nagyon biztos vagyok benne, hogy nagy szerepe volt a vitaminnak ebben. A vegefele nem szedtem, nem is volt akkora etvagyam, es nem is hiztam annyit. Csak kozepidoben szedtem, akkor hiztam a legtobbet, es hatalmas etvagyam volt.

2016. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Erosen gondolkozom rajta h en sem fogok szedni.

Faluban lakunk piacrol es nagyszuloktol van gyumolcs es zoldseg.

Tojas hus meg a szuleimtol, anyosomtol!

Folsavat lehet terhesseg alatt? Magneziumot? Koszi h irtal

2016. júl. 4. 19:06
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy vitamin nem hizlal. Neked kell normálisan táplálkozni, és akkor nem lesz gond. Az első gyerekkel elevitet szedtem, 13 kg volt a pluszom a végére.

Most Gravidát szedek, 9 kg-nál tartok, 34 hetes kismama vagyok.

A normális, egészséges táplálkozáson van a hangsúly. Volt olyan nekem is most a második terhességem alatt, hogy 3 hét alatt 3 kg-ot híztam. De azért, mert zabáltam egész nap mindenféle nasikat, rendes kaját alig ettem.

Akkor kapcsoltam, hogy ez így nem lesz jó. A következő 1 hónap alatt nem híztam semmit, sőt 1 kg-ot fogytam is a rendszeres, egészséges étkezéssel. 2 hete voltam utoljára védőnőnél, de mérem magam itthon is, a 2 hét alatt 30-40 dekát híztam.

2016. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Ninus85 ***** válasza:
100%
Szia! Én a DM saját márkás terhes vitaminját szedtem (A-Z), 7 kg plusszal szültem. :) Szóval nem mindegyik hizlal! Sok boldogságot a picurihoz! 7 hónapos kislány anyukája
2016. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

2# mindigis figyelteme arra, mit eszem, boxoltam 5evet, tavalyig, es 7eve sulyzos edzest csinalok.

A szivem miatt b6vitamint es magneziumot szedek, meg norcolutot mas problemara. 7 kg ot hiztam.. hizlal igenis egy par vitamin. Orvosom is szolt h szamitsak ra.

Most dolgozom le hiaba edzek folyamatosan. Heti haromszor.:)

3# koszonom lementem a markajat. Gratulalok!:)

2016. júl. 4. 19:10
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Végig szedett Gravidával +9 kiló, ez nem hiszem, hogy a "hízlal" kategória. Nem ezen múlik szerintem.
2016. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vitamin hízlal, hanem a kaja. Én Femibiont szedtem mindkét terhességemkor végig, nem híztam sokat, 12 és 10 kilót. Szerintem hasznos szedni, érdemes olyat, amiben omega3 is van.
2016. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Utolso bocsi de megegyszer leirom nem valtoztattam semmit. Erosen sportolok. Rendesen eszem.MEGIS HIZTAM A VITAMINOKTOL.

orvos a terhesvitamint 2-3naponta javasolja majd terhesseg eseten

2016. júl. 4. 19:44
 9/33 anonim ***** válasza:
77%

Figy, nem azert de tenyleg nem a vitaminoktol hozol! En gravidat szedek+Omega 1000mg. Nulla rosszullét mellett fogytam 3 kilót eddig. A hízás egyedi, m mindenterhesseg mas es minden szervezet mas! A hízás főként azert indul el m maga az anyagcsered lassulle, felpuffad a has es a vegen sokan vizesednek. De ez vitaminoktol teljesen független.

Mas: Folsav az elejen nagyon nagyon ajánlott, ill kozepdotol kb a magnézium a kemenyedesek ellen. Ezeket viszont sztem tényleg nem érdemes kihagyni!

Üdv, 17hkm

2016. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
No meg azert olvass utana a B vitaminoknak... Azok jo resze etvagyfokozo. Es az emésztésre is kihatnak, de te tudod. Ha nem akarsz nem kell vitaminokat szedned, mindenkinek egyéni döntése. Az előző voltam :)
2016. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!