Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen petezsak es szikholyag?

6 hetesen petezsak es szikholyag?

Figyelt kérdés
13*7mm petezsak es szikholyaggal.4 het mulva kell visszamennem.Volt mar egy vetelesem,aggodok h jok-e az adatok.Mikor baj volt meg a szikholyag sem jelent meg, igy egy kicsit megnyugodtam de erdekelne madok velemenye.
2016. aug. 13. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szikholyag magyon jo nagy esellyel lesz baba is. Bar a 4 het az sok szerintem.
2016. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En 5+3 naposan voltam uh-n es akkor volt 12×5mm petezsak szikholyaggal. Engem 10 nap mulvara hivtak vissza, ez lesz jovo penteken. Nekem is volt mar baj, iden februarban 6-7 hetesen is csak ures petezsak volt, nem volt szikholyag, missed ab lett a vege. Szerintem is jo jel a szikholyag! En azert a helyedben elmennek mashova 1-2 heten belul. a 4 hetet biztos nem birnam ki! Drukkolok, de szerintem rendben lesztek! Majd ird meg mi lett!!!
2016. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen is üres zsák volt,én is sokallom a 4 hetet várakozni,viszont a szikhólyag jó jel! Drukkolok!
2016. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!