Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Másnak is volt...

Mi lehet ez? Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok a màsodik babàval ès az első csàszàros volt.Napok òta kicsit èrzèkenyebb a vàgàs helye, de ma reggel arra keltem hogy nagyon fàj ès alig bìrok felkelni vagy megmozdulni.Nagyon aggòdom

Holnap kell mennem Orvoshoz.


2016. nov. 23. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Kulsoleg faj, vagy bent, a mehedbel?

Igazabol lenyegtelen nekem adni valaszt, a helyedben en ma mennek be a korhazba. Ultrahangon ilyenkor megnezik, hogy milyen vastag a heg, nem-e azzal van a gond.

A hegszetvalas nagyon veszelyes, de nagyon ritka dolog. Szoval erdemes hamar megnezetni, ha ilyen eros fajdalmad van.

2016. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ùgy èrzem mintha kìvül-bellül fàjna.

Minden rugàsnàl jobban belehasìt. Èn is arra gondoltam hogy be kell menni a Korhàzba, de amig a fèrjem nem èr haza a munkàbol addog nem tudok menni sajnos.

Addig azèrt beszèlek a dokival.

2016. nov. 23. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!