Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen rózsaszínezés?

7 hetesen rózsaszínezés?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam orvosnál hüvelygyulladást állapított meg és canesten combit javasolt 3 napig. A baba 9 mm volt, szívhang is volt. Szóval jó pár napja lement a canesten. Kb 1 órája rózsaszín folyást tapasztaltam a tisztaságin, felhívtam az ügyeletet azt mondták ha lesz még menjek be. Azóta nem tapasztaltam. De én nagyon félek! Ti is bemennétek? Van valakinek ilyen tapasztalata? Lehet tudni mitől volt? Szex nem volt mostanság a panaszaim és a kúp miatt, pihenni pedig nem tudok.
2016. nov. 23. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam barnázás volt,be mentem. Kaptam progipótlást és Rutascorbint. Azóta minden rendben 20hetes vagyok. Én bemennék a helyedben,mond nyugodtan,hogy megint volt,vagy,hogy görcsöltél és nagyon megrémültél. Neked is jobb,ha megnyugtatnak és nem azon kattogsz,hogy vajon gond van-e.
2016. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én bementem.Haematóma okozta.Egy darabig nőtt is,közben folyamatosan ürült kifelé.
2016. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 mm a CRL nincs semmi baj, felírták a duphastont.
2016. nov. 23. 12:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat egyébként!
2016. nov. 23. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyszeru,orulok #1-es
2016. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!