Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 5 hetes terhese...

Normális, hogy 5 hetes terhesen még semmi tünetem sincs? Nem érzem magam terhesnek.

Figyelt kérdés
36. ciklusnapon vagyok. Múlt hét csütörtöktől vasárnapig minden nap erős pozitívakat teszteltem. Hétfőn vérvételen 2000 felett volt a HCG-m. Én mégsem érzek semmilyen tünetet. Tegnap este már előttem egy digitális tesztet is, hogy lássam, nem állt-e le vagy ilyesmi... + 2-3 hét lett az eredmény. Volt valakinél ilyen tünetmentesség és minden rendben volt?
2016. nov. 25. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
6. héten kezdődött...most vagyok 13 hetes már enyhültek a tünetek de még nem múltak el.
2016. nov. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Persze, normalis.

Egyreszt a rosszullet a legtobb esetben 7-8 hetes kor kornyeken kezdodik intenziven, masreszt nagyon gyakori az is, hogy egyaltalan nincs.

Nekem 4 terhessegem volt eddig, ketto egeszseges, ketto veteles, de egyikkel sem voltam rosszul soha. Haromban nem csak hogy nem hanytam, hanem meg hanyingerem sem volt, max almosabb es faradtabb voltam, puffadtam. Es ebben benne volt a ket kihordott terhesseg is.

De a baratnoim tobbsege sem volt rosszul, pedig rendben volt a terhesseguk.

Az elso gyerekig en is azt gondoltam, hogy a hanyas alap terhessegi tunet, hiszen mindenhol ezt latni, az osszes filmben igy van, de aztan megvilagosodtam, hogy nem igy mukodik a gyakorlatban.

2016. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális..:) Nekem olyannyira nem volt, hogy 2 hónapig mensiztem is.. semmit nem éreztem! Már csak a terhesség vége fele volt "terhes" a dolog, mikor nagy volt a pocak, fáradtam..:)
2016. nov. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést :) egész hétvégén sorra teszteltem, vasárnap clearblue 2-3 hetet mutatott, kedden a doki 5 hetesre lőtte be, de semmi extra tünet. Reggelente talán kicsit jobban kell pisilnem, mint korábban, de extra fáradékonyság, álmosság, se hányinger, semmi. Csak a cicim nő, meg picit érzékeny.
2016. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Normális, lehet nem is lesz tüneted, de lehet később jönnek. Szép a HCG értéked, tünetek miatt meg nem szabad aggódni.
2016. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális. Van akinek 6-8 héten jelentkezik csak, és vannak a szerencsések, akik végig jól vannak...


Tesztelgetni meg felesleges ilyenkor, mert még ha "le is állt", a HCG akár két hétig is jelen van a szervezetben, tehát pozitívat tesztelnél akkor is, ha gond van.


De nem ebből kell kiindulni, hanem abból, hogy minden rendben van.


Boldog babavárást!

2016. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én még akkor sem éreztem magam annak mikor nőtt a hasam, "tünetem" a gyomorsav volt a 3. trimeszterben, meg a jó kis GDM
2016. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. :) szerencsés vagy. En most leptem a 6.hetbe.. a melleim majd leszakadnak kimaradt menzesz óta. .. 3.napja hányinger gyomoreges szedules... szoval csak örülj neki. ;)
2016. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok, és mellfeszülésen kívül semmi tünetem...
2016. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a 36. napom van ma! :) nekem sincs semmi, csak melldagadás és szerdàn én is csinàltam clearbluet, 2-3 hetet írt nekem is, de tünetem továbbra sincs.
2016. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!