Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 5 hetes terhese...

Normális, hogy 5 hetes terhesen még semmi tünetem sincs? Nem érzem magam terhesnek.

Figyelt kérdés
36. ciklusnapon vagyok. Múlt hét csütörtöktől vasárnapig minden nap erős pozitívakat teszteltem. Hétfőn vérvételen 2000 felett volt a HCG-m. Én mégsem érzek semmilyen tünetet. Tegnap este már előttem egy digitális tesztet is, hogy lássam, nem állt-e le vagy ilyesmi... + 2-3 hét lett az eredmény. Volt valakinél ilyen tünetmentesség és minden rendben volt?
2016. nov. 25. 07:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete volt az első tesztem, most járhatok a 6. hét végén a mensi alapján. Na ezen a héten kedden rendeztem egy olyan hisztit, hogy csoda, hogy nem képelt fel valaki. :D A pozitív teszt óta megnőtt a mellem, de mást tünet nem volt. Kedden arra keltem, hogy újra normális méretű és iszonyúan megfájdult a derekam, aminek utánaolvastam (én hülye), hogy ez a vetélés egyik jele. Na onnantól kezdve én elkönyveltem, hogy elvetéltem, csak majd később jön meg biztos. Teljesen kivoltam! Soha nem szoktam ilyen hisztiket levágni, akkor sikerült magamhoz térni, amikor a párom - akinek birka türelme van - rámkiabált, hogy most már fejezzem be! Lassan lenyugodtam. 2 napja pedig olyan rosszullétek gyötörnek reggeltől szinte egész nap, hogy visszasírom, amikor nem volt tünetem. :D Egyet jegyezz meg, a google többé nem a barátod, az a kismamák ellensége. :P Amíg nem vérzel és nem görcsölsz, addig nincs baj. Én hétfőn megyek először orvoshoz, de most már optimistább vagyok. :) Szerintem te is hagyd abba a tesztelgetést, mert abban fogsz megkattanni és igaza volt az egyik válaszolónak, hogy a hcg nem ürül ki azonnal, úgyhogy értelme sincs. :) Próbálj te is lehiggadni és nézegesd a már meglévő teszteket, próbáld elfogadni, hogy bizony kismama lettél! :) Gratulálok!
2016. nov. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok. Szerencsére csak némi émelygés volt az elején, meg mellfeszülés, hányás egyátalán nem. Én is csak abból veszem észre hogy terhes vagyok, hogy hízom és nőnek a cicik meg a pocakom egyre gömbölyűbb. Mindenkinek ilyen terhességet kívánok, nagyon jó és nagyon élvezem. 😃
2016. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!