Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véletlenül ettem feta sajtot....

Véletlenül ettem feta sajtot. Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés

A szüleimnél voltam és anyu fetával töltött csirkét készített. Nem mondta meg, hogy mi van benne, erősködött, hogy kóstoljam meg. Először meglepődtem, hogy túró (azt hittem, hogy juhtúró, bár azt is tilos terhesség alatt), majd közölte, hogy fetasajt. Még ő volt megsértődve, hogy kiköptem, de sajnos már lenyeltem belőle 2 falatot.

Tudom, hogy a juh- és kecsketejből (amiket nem lehet pasztörizálni) készült termékek és a lágy, illetve penészes sajtok liszteriózist okozhatnak. Most izgulok, nehogy baj legyen. Járt már valaki így, hogy "tiltott" ételt evett babavárás alatt? Lett valami gond? 16 hetes terhes vagyok.



2016. nov. 25. 10:59
1 2 3
 21/22 bettina62 válasza:
Kérdezö ne foglalkoz másokkal nem tudják mijen ez az élet igy én is hasonló módon nöttem fel
2017. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

en csak a gyereked sajnalom, o is szegeny valoszinu egy idegroncs lesz, testileg lelkileg szellemileg is problemai lesznek


ha nem veteltel el akkor mar annyira nem is kicsi most

ha ikrek lettek akkor legalabb egymasnak tamasznak ott lehetnek ha csaladjukra nem szamithatnak

apjukra se gondolom...

2022. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!