Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhesen mennétek...

34 hetes terhesen mennétek temetésre?

Figyelt kérdés
Meghalt a Férjem nagymamája. Nagyon szerettem őt. Szereztem egy fekete kabátot is. De azt mondják, hogy ne menjek. Meg nem szoktak nagy pocakkal temetésre menni. Csak ha nagyon közeli. Jövőhéten hideg is lesz nagyon. Elég sokat us keményedek meg sokat kell pisilnem. Nem is tudom ki bírnám e pisilés nélkül.
2016. nov. 27. 16:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Neked kell tudni hogy bírod az állást meg valóban rádjön-e a pisilés. Én nyáron 38 hetesen voltam volt középiskolás osztálytársunk temetésén. Úgy éreztem ennyit megérdemel. Ugyan csináltattunk a régi osztály nevében is koszorút, de azért vele valamilyen szinten megmaradt a kapcsolat az elmúlt 20 évben is, így a többiekkel úgy éreztük elmegyünk. Nekem volt megterhelő.
2016. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
76%

En sajnos 8 honapos terhesen temettem el a ferjem.

Ez meroben mas, de neked kell tudnod, hogy mennyit birsz testileg,lelkileg.

A pisiles nalam is jatszott, de akkor es ott eszembe sem jutott (ha ez segit picit) :(


Reszvetem igy ismeretlenul is :(

2016. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
11-es vagyok az utolsó mondat az akart lenni hogy NEM VOLT MEGTERHELŐ
2016. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a barátnőm 36 hetesen elment a párja nagymamájának a temetésére. Szerette őt nagyon.


37 hkm

2016. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Én is ugy érzem hogy Ennyit megérdemel dédi. Van meleg ruhám. Jol felöltözök majd.

A mi babánk lett volna a hatodik dédunoka. A sigornőmé most egy hónapos.

Ti hisztek ebben ha születik egy új családtag , egy régi el megy?

A Kisfiam 3 hetes volt mikor a másik dédi meghalt.

2016. nov. 27. 17:40
 16/21 anonim ***** válasza:

igen elmennék.

legfeljebb a ravatalozóban a szertartást végighallgatod és ha nem birod tovább akkor a sírhoz már nem sétálsz ki hanem beülsz egy sutóba és ott megvárod a családot.

2016. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%

Itt csak az a hasznos, ha vki ha beledöglik, elvetél, koraszül, de akkor is elmegy?

Tényleg mennyire örülne neki a nagyi!

2016. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Kedves Utolsó! Mondj már egyetlen embert is, aki beledöglött, elvetélt, vagy koraszült egy temetés miatt! Te atyaúristen!!!! Még annak a válaszolónak sem sikerült, aki szegény a férjét temette el!!
2016. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
A ferjem nagymamaja az en szememben kozeli rokon. Igen, elmennek.
2016. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akink a férjét kelett eltemetni nagyon őszinte részvétem. Nagyon sajnálom ami veletek történt! Nem lehetett könnyű!

Ugy néz ki nem megyek a temetésre. Mert a sogornőm megkért, hogy inkább vigyázzak a kislányára. Mert neki a nagymamája inkább ő menne.

2016. nov. 28. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!