Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja pici bizsergést...

3 napja pici bizsergést érzek,legfőképp a köldökömnél,de van,hogy jobb,vagy baloldalon is a köldököm vonalában! Ez már lehet, hogy a baba mozgása?

Figyelt kérdés

Itt mindenki pici buborékokról, meg pillangó mozgásról beszél!

tegnap este pedig már erősebben éreztem,mint az előtte lévő 2 napban! és már éjszaka is jelentkezett! ez már a baba lenne,csak én így érzem meg?


2008. okt. 6. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Valószínű,nekem is hasonló volt,naprólnapra erősödött :)Minden jót,boldog babavárást...

36hetes kismama

2008. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanígy volt a 16-ik héten, ezután pedig 18 hetesen éreztem erősebb mozgást, rugdosást. Ez az érzés avilág legcsodálatosabb érzése és az apuka se maradjon ki belőle, mert sok boldogságot hoz a kapcsolatba. Beszéljen sokat hozzá!

Minden Jót Kívánok!

2008. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány hetes vagy, de valószínűleg ez már a baba lesz.

Nem szabad buborékolásra és pillangó mozgásra várni, lehet, hogy te teljesen máshogy fogod érezni a babát.

Én vékony testalkatú vagyok alapvetően, a hasfalam sem vastag, mégis csak a 19-20. hét környékén éreztem először a babámat, igaz, első gyerek. Viszont nagyon sokan írták itt is, hogy első terhességnél is már 15-17 hetesen érzik a babamozgást, úgyhogy kicsit csalódott voltam, amiért nem és folyamatosan figyeltem, hogy mikor jön már a sokat emlegetett buborékolás. Nem jött.

Majd egyszer csak egy határozott erős rúgással jelentkezett be a fiam, olyan erős volt a mozgás, hogy szemmel látható volt és a párom is érezte, épp mellettem volt. Napról napra többször és erősebben fordult elő, de volt olyan, hogy egy napig egyáltalán nem éreztem, máskor meg non-stop pörög. Most a 33. hétben vagyok és néha már fáj, amikor lefekszem és balról-jobbra mozog az egész hasam...

Egyébként azt mondják, hogy ha már valóban az első magzatmozgást érzi az ember, akkor egy-két napon belül ismét éreznie kell, tehát türelem, ha ismét jelentkezik, akkor ez már a babád!

2008. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is bizsergéssel kezdődött.

Aztán bugyborékolással folytatódott, majd a 20. héten már rendesen lehetett érezni a lökéseket, mocorgásait. :)

24 hetes kismama

2008. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!