Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik baba jonne nem...

Harmadik baba jonne nem tudom, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
38 eves vagyok ket eve meg szerettem volna de sajnos volt ket vetelesem az egyik 5 hetesen spontan a masiknal 10 hetesen nem volt szivhang igy missed ab volt a vege. Ez fel eve tortent akkor megbeszeltuk a parommal nem lesz harmadik jol vagyunk igy negyen. Vedekeztunk es most terhes lettem. Pedig mar beletorodtem es meg is konnyebbultem mert nagyon ra voltam feszulve a harmadik babara. Ugy erzem vegre elengedtem erre most terhes vagyok. 39 leszek mikor megszulom az egyik gyerekem 4 eves a masik 3. Nem tudom mit tegyek vetessem el mert mar sok mindenki szerint idos vagyok a terhesseghez. Nagyon ki vagyok borulva:( Igazabol nem is tudom mi a kerdesem talan tapasztalatokat varok a harom gyerekes vagy az idosebb korban szulo kismamaktol.

2016. dec. 1. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
39 évesen nem vagy még annyira idős. Úgy néz ki, ez a baba jönni akar. Én megtartanám. Pláne, ha minden feltétel adott.
2016. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon akart jonni, ha vèdekezès ellenère jött! Beszeld at a ferjeddel, ne az alapjan dont ki mit mond. Sztem nem vagy tul idos. Keresztanyam 41evesen szulte az elsot es egyetlent
2016. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én ugyan nem vagyok sem 3 gyermekes (még),sem idősebb anyuka,de gondoltam megírom a véleményem. A környezetemben sokan 1. gyermeküket várták a Te korodban, tudom más macskája...,de azért írtam le,mert elmondásod alapján Te meg pont olyan közegben élsz,ahol meg már idősnek gondolnak egy babához,pedig nagyon sokan válnak ennyi idősen szülővé. Szerintem nem vagy idős hozzá,bár ezt Neked kell érezned,a szüleim pl. 37 évesek voltak,mikor 3. gyerekként megszülettem és nincs annyira jó tapasztalatom,ekkor màr nem éltek nagyon társasági életet,befelé fordultak és temették magukat,az ismerőseim viszont még idősebben is fizikailag, szociálisan és minden értelemben aktívak,gondolkodásmódjuk fiatalos,nem észlelek köztünk különbséget (27 éves vagyok). Szóval Nektek kell tudni,beleférne e még,de ha fél évvel ezelőtt készen álltatok volna még,nem hiszem,hogy sokban változott az életmódotok. Ahogyan előttem is írták elsősorban az apukával kéne ezt megbeszélni,lehet,ha megtudod ő mit gondol a dologról,az a Te lelkedet is megnyugtatja! Amúgy én biztosan nem vetetném el....

Sok sikert a helyes döntéshez!

2016. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Háromgyermekes anya vagyok. Soha nem bántam meg, hogy hármat hoztam a világra!

Csak te dönthetsz a férjeddel együtt, hogy vállaljátok-e a harmadikat. A korod meg nem zavarjon, hiszen még olyan fiatal vagy!

Sok szerencsét nektek!

2016. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is 38 évesen estem teherbe a 3. gyerekkel 3 vetélés után. A pici sikerült a legjobban :) Most komolyan, miért ne születhetne meg? Fél év óta mi változott? El kell menni a szürővizsgálatokra és remélni a legjobbakat! A baba jönni akar :)
2016. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

42 vagyok, a negyedik babát várjuk.

Nem értem, fél éve meg nem voltál öreg?

Mi is kb 2 évet vártunk rá, szintén vetélés után vagyunk. Semmi baj a terhesseggel, nem kell többet orvoshoz jarnom, minden oké. Voltam genetikai tanacsadoban is.

Ez a baba egy ajándék, fogadjátok el, ha a férjed is szeretettel várná. Pont azért jött most, mert már nem görcsölsz rá.

2016. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van az, hogy a két vetélés megviselt, ott még embernek tartottad őket, ezt a kicsit meg simán küldenéd a vágóhídra?

40 évesen szültem a többedik babám. Semmi bajunk sincs.

2016. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elég.késön jött a.többi is,de manapság ez az átlag. Nem vahy öreg hozzá. Én 25vagyok,kettő van és 30felett akkor szülnék csak,ha valami véletlen folytán lennék terhes. De ha az lennék,megszülném és imádnám akkor is.
2016. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jajj de aranyosak vagytok😊

Egyaltan nem erzem magam oregnek csak anyukam es atestverem mondja hogy oruljek a kettonek nem veletlenul ment el az a ket baba sem. Ok akkor is mondtak ne szuljek volt vita is. Igazabol nem azzal ervelnek hogy most oreg lennek hanem inkabb azzal hogy ha felno es 20 eves lesz vagy idosebb akkor mar nem lesz jo hogy oreg leszek. Meg szeretnem tartani hiszen ahogy irtatok erre vagytam mar miota. A ferjem aggodik csak miattam ne legyenek komplikaciok stb mert itt van a ket gyerek akiket fel kell nevelnunk.

2016. dec. 2. 07:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Gond lehetett volna nálam 21 és 25évesen is. Nekem nem a gond elkerülés az oka,hogy nem szülnék 30 felett se. Sőt konkrét oka nincs. Nekünk igy jobb,több az energiánk,és mi velük akarunk utazni,élni,nincs úgymond kiélni magunkat hajlam stb.
2016. dec. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!