Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthoni szivhang hallgatás...

Otthoni szivhang hallgatás hány hetes kortól?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy szivhanghallgatót(Summer Heart-to-heart)15 hetes kismama vagyok,arra lennék kiváncsi,hogy próbàlkozzame már most keresgetni(persze nem egyfolytàban "hallgatózni"a picikéhez csak,hogy tudjam rendben van ès apát is betudjuk vonni kicsit) vagy várjak vele még.Konkrétan ezzel erről a márkàról várom a tapasztalatokat.illetve,hol s hogyan találhatom meg egyszerűen a pici szívdobogását.

2016. dec. 3. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem kellett volna megvenned, nemsokára enélkül is érezni fogod a mozgását, így tudod hogy jól van. De megértelek, anno én is vacilláltam rajta, végül nem vettem meg. Azt hallottam másoktól hogy a babák többnyire utálják ezt a kütyüt. Simán megpróbálhatod már most, ha már megvetted.
2016. dec. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem akartam valaszolni neked, mert nekem nem ez a fajta szivhang hallgatom volt es te errol kertel talasztalatokat.

De mivel nem nagyon kapsz valaszt, igy irok.


Rakerestem erre a tipusra, mert soha nem hallottam rola. Nem tudom, hogy te mennyire neztel utana, de ez a lrirasban az van, hogy harmadik trimeszterben hallhato ezzel a szivhang, tehat kb a 28. het utan.

Viszont az amazonon es a walmarton is sok vasarloi ertekeles van, elegge lepontoztak a keszuleket. A legtobben azt irjak, hogy meg a harmadik teimeszterben sem talaltak meg vele a szivhangot...

Ha van eselyed visszakuldeni/visszavinni, akkor lehet, hogy jobb lenne.


En angelsounds markajut hasznaltam mindegyik terhessegemnel, az jol mukodott. 13-14. heten probaltuk eloszor es meg is talaltuk a szivhangot. Ilyenkor a meh meg magyreszt a szemeremcsont mogott van, tehat afelett, bugyivonalban erdemes keresni.

2016. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is Angeldounds van a 11.héten már hallottam vele a picit. Nézz körül,én egy facebookos csoportban vettem 4ezerért. Amiről te írtál még csak nem is hallottam... 22hkm
2016. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, en is a 15.heten rendeltem meg, par nap alatt itt volt, azaz 15-16 hetes lehettem. En akkor mar hallottam vele, es igaz 16.heten ereztem elosszor a mozgasat, de nagyon meg nyugtato volt. Es azokra akik azt mondjak ertelmetlen meg hulyeseg mert ugy is nemsokara erezni fogod, nem az. En most 39hetes vagyok, es meg mindig szoktam neha hasznalni, pl amikor nem nagyon ereztem akkor nagyon megnyugtato volt hallgatni hogy minden rendben van-e, egy az hogy hallottam a szivvereset, a masik meg olyankor mindig elkezdett altalaban mozogni mert nem szerette. Ugyhogy nem hulyeseg, es szerintem probalkozhatsz vele nyugodtan, de esetleg ha nem talalod akkor ne ess rogton panikba, kesobb par ora mulva probalkozz ujra. Boldog babavarast! 😊
2016. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat . :)
2016. dec. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!