Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon sikeres volt a babaprojekt?

Vajon sikeres volt a babaprojekt?

Figyelt kérdés
Kedves leendő válaszolók. Hat hónapja próbálkozunk a babával a párommal és most kíváncsi lennék a véleményetekre. Novemberben voltam nőgyógyászbál ciklusom 16. napján, Uh után mondta, hogy lát egy tűszőt, két nap és megreped szerinte, húzzunk bele :) Így is tettünk. 28-30 naposak a ciklusaim egyébként. A 32. napon egyszeri alkalommal mikor a dolgomra mentem, egy barnás folyás volt a papíron, de csak egy kevés. Gondoltam meg fog jönni sajnos...de azóta sincs semmi, most a 35. napon járok. Tegnap és ma már hányinger kerülget, ma reggel kimondottan nem voltam jó passzban, és olykor szurkál is a hasam. Ma fogok tesztet venni és megvárom a reggeli vizeletet. Szerintetek is gyanús, hogy vége összejött a baba? :-)

2016. dec. 5. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha késik már akkor jó esélyel baba lehet. Szeritem már napközben is kimutatja a teszt! Drukk!
2016. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a hányinger korai, azt inkább csak beképzeled (én is sokszor sikeresen beképzeltem, pedig most, hogy tényleg terhes vagyok, nincs is hányingerem soha :D) A barnázás lehetett beágyazódás miatt is. Elképzelhető, hogy sikerült, de persze ezt a teszt majd biztosabban megmondja. Hajrá :)
2016. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mar tesztelhetsz boven, holnap reggel! :)
2016. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gyanús, hogy baba van a dologban. Drukkolok Neked! :)
2016. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Drukkolok! :)
2016. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat! Teszteltem ma is egyet, gondoltam ha már baba van, csak kimutatja, de egyelőre negatív. Majd megnézem reggel is, hátha. :-) Lehet csak a természet viccelődik velem.

2016. dec. 5. 17:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Hmm....mi lett? Teszteltél?
2016. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Teszteltem igen reggel is, negatív lett...még mindig nem jött meg...ez a 37.nap. Érdekes, mert nem tapasztaltam még ilyet a fél év próbálkozás alatt és előtte sem. Kíváncsian várom a végeredményt. Titkon persze azt kívánom, legyek azon szerencsések egyike, akiknek csak később mutatta ki a teszt (főleg mert később is volt peteérésem a doki szerint), de ha meg kell jönnie, akkor meg túl lehetnék már rajta, hogy kezdődhessen az új hónap, új szerencse ;-)
2016. dec. 6. 16:06
 9/14 A kérdező kommentje:
...illetve ez a 36. nap, elírtam...
2016. dec. 6. 16:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 30-31naposak a ciklusaim. Egy cipoben jarunk viszont, mert ez a 34.cnapom. es negativ a teszt. Nekem soha nem fordult elo ilyen. Miota megjott rendszeres a menzeszem. Fog.gatlot sosem szedtem.. titkon enis remenykedem.:(
2016. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!