Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon sikeres volt a babaprojekt?

Vajon sikeres volt a babaprojekt?

Figyelt kérdés
Kedves leendő válaszolók. Hat hónapja próbálkozunk a babával a párommal és most kíváncsi lennék a véleményetekre. Novemberben voltam nőgyógyászbál ciklusom 16. napján, Uh után mondta, hogy lát egy tűszőt, két nap és megreped szerinte, húzzunk bele :) Így is tettünk. 28-30 naposak a ciklusaim egyébként. A 32. napon egyszeri alkalommal mikor a dolgomra mentem, egy barnás folyás volt a papíron, de csak egy kevés. Gondoltam meg fog jönni sajnos...de azóta sincs semmi, most a 35. napon járok. Tegnap és ma már hányinger kerülget, ma reggel kimondottan nem voltam jó passzban, és olykor szurkál is a hasam. Ma fogok tesztet venni és megvárom a reggeli vizeletet. Szerintetek is gyanús, hogy vége összejött a baba? :-)

2016. dec. 5. 10:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó Hozzászóló! Akkor szurkolok neked én is, reméljük a legjobbakat! Én szedtem 9évig fogamzázgátlót, januárban döntöttünk úgy párommal, hogy jöhet a baba, csak júniúsig vártunk, hogy "letisztuljon" a szervezetem, mégiscsak elég sok idő volt az a 9 év. Pár nap múlva teszelek újra és megírom majd a tapasztalatokat. Várom a Tied is, drukkolok Neked!! :-)
2016. dec. 6. 18:56
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma reggel, 7nap késéssel sajnos megjott! Ez nem az én hónapon :-( De nem baj, próbálkozunk tovább. Viszont így már nem tidom hány napos ciklussal tervezzek! Legkozelebb csak azután fogok gyanakodni, ha késik legalább egy hetet, előtte semmiképp. Köszönöm a korábbi bíztatásokat!
2016. dec. 7. 09:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia koszi a drukkot. Mai facelle negativ, van rajta egy arnyek fele..de nem hiszem h barmit jelentene. 2ot csinaltam mindketto olyan..:(

Sajnalom h megjott. En meg remenykedek. Holnap van a szulinapom. Talan pozi tesztelek jo ajandek lenne. 14orvoshoz megyek addig bizom amig megnem jon! Vagy a doki nem mondja h terhes vagyok vagy sem. Drukkolok nektek a kovi.honapra.:)

2016. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor Boldog Szülonapot neked holnapra és kívánom, hogy teljesüljön az álmod :-) Köszönöm én a drukkot! Írd majd meg, mi lett az eredményed :-)
2016. dec. 7. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!