Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki a 4. gyermek...

Van itt olyan aki a 4. gyermeküket várja?

Figyelt kérdés

Negyedik gyermekünket hordom a szivem alatt,mikor megkèrdezik hányadik s mondom büszkén hogy a 4. elèg dok féle reakciót kapok. : - pff,uhhh,az igen,van aki csak simán magàba folytja de minden rà van irva a tekintetükben persze van pozitiv vèlemény is)

Ő hordja ki,fizeti neki a pelenkàt,viszi orvoshoz,iskolàztatja,ovodáztatja làtja el neveli öt ès a tesókat...... èrtem én,hogy milyen "világot"élünk de ha ezen az elven èlnénk valószinű nem sok gyermek születne! Kiváncsi vagyok a vèlemènyekre tapasztalatokra.



2016. dec. 9. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Gratulálok! Kicsit irigy is vagyok! Nekünk három van és én is nagyon vágyok még egy babára, de egyelőre nem lesz, amikor meg szóba kerülhet kb 2 év múlva, akkor én már 37 leszek, úgyhogy mi maradunk 5 en valószínűleg.

Mennyi idősek a tesók?

Az emberekkel meg ne foglalkozz, lehet csak irigykednek.

2016. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem csak 3 van, nem is tervezek negyediket, de emlékszem sok mókás pillanatra. Sokszor kérdezték vadidegenek, hogy első baba? Én meg mondtam, hogy nem, harmadik, és tökre élveztem a meghökkent fejüket. :) Mondjuk csúnyát senki nem mondott.

Aztán egyszer sétáltam a kisfiammal, és odajött egy bácsi, hogy de helyes kölyök, hát ebből kíván hármat legalább! Mondtam, hogy harmadik gyerek, erre ő is elnevette magát, hogy akkor megvan, amit kívánt. :D

Ne puffogj ezen, élvezd! :) Minden jót!

2016. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. Két fiúnk van 9 és 3 évesek,és egy 5éves kis kislányunk

Nem foglalkozom az emberek negativ véleményével csak valahol piszkál bosszant hogy lehetnek emberek ennyire negativak az élettel szemben

2016. dec. 9. 15:14
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ötödiket nemrég szültem. Na amit én kaptam néha... De nem izgat. Az arcok viszont engem is szórakoztatnak, mikor elmondom, hogy ő az ötödik :)
2016. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg ne foglalkozz velük.

Általában a jó, gyerekszerető emberek azok, akik így beszélnek a gyerekeikről, mint te. Örülök, hogy lesz még egy gyereked, még így ismeretlenbe is. Nagyon sok szülő van, aki jóformán utalja a gyerekét. Na nekik van miért szégyenkezniük. Neked nincs:)

2016. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Hát én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam. Az első terhességem idején ikreket vártam, és lett 2 csodás fiam.

Pár évvel később szerettünk volna egy kislányt, így újra terhes lettem, de a harmadik babám is fiú lett. 2 éve a férjem mindenáron akart egy kislányt, így vállaltuk a 4-dik babát is. Mindenki tudta, hogy 3 fiú után egy kislány az álom, így sokan helyeselték, támogatták a döntésünket. A meglepetés nekünk lett amikor kiderült, hogy újra ikreket várok. Igen, lányok lettek. Most 5 gyerekkel boldogulunk.. Nem így terveztük, de így alakult.

2016. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hú,köszönöm nektek,hogy őszintén írtátok meg a veletek történteket. kedves dupla ikres anyuka neked külön gratulàlok és sok egészséget boldogságot a csemetéidhez.Természetesen minden kedves vàlaszolónak hasonló szèpeket kívànok.

Már nagyon várom,hogy büszkén mondhassam mellettem gyermekeimmel,hogy négy gyermekes boldog anyuka vagyok :) Köszönöm tényleg,ezzel a pár sorral amit írtatok el sem hiszitek mekkora doppingor adtatok nekem :)

2016. dec. 9. 16:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 5. babánkat várom. Nem érdekel, hogy ki mit szól hozzá. Azt ajánlom téged se érdekeljen a sok rosszindulatú ember mit szól be, hogyan néz. Az én férjem az egyik legcsodálatosabb ember, akit ismerek. Szinte 2. anyja a gyerekeknek. Akár 6. babát is be mernék vállalni ilyen férj mellett. Szerencsére anyagilag is nagyon jól állunk. Szerintem ez külön-külön is elég ok a beszólásra. Sokan rosszul élnek, férjük pocsék és csak álmaikban lehet 2-nél több gyerekük ezek miatt. Szóval irigyek és másnak is rosszat kívánnak. Sokan utálják a gyerekeket. Ők sem tudják megérteni minek. Mint mondtam, te veszed neki a pelenkát,ételt, nem nekik kell ezeket állni. Nemhogy örülnének inkább, hogy a magyar szaporodik. Lassan mi leszünk a kisebbség
2016. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* mondtad
2016. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

En is a negyediket várom, ráadásul negyven feletti vagyok. Gondolgatod, dupla ok a pofavágásokra :)

Engem szórakoztat. Boldogok vagyunk, szeretjük egymást, működik a hazassagunk, és ez már sok egyszerre az embereknek :)

A nagyobb gyerekeim ráadásul 13-17 év közöttiek. Nagyon örülnek a tesónak! Már most kezdik beosztani, ki mikor fogja babusgatni, kenyeztetni, játszani vele.

A gyerek boldogság. Ráadásul egy szerelemmel, szeretettel teli családban!

2016. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!