Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki tegnapra...

Peppuh kérdése:

Van itt valaki aki tegnapra nem várta, illetve mára? Dec12-13?

Figyelt kérdés
Én tegnapra nem vártam,nemis jött még ma sem..melleim fájnak,azon kívül semmit nem érzek..tészlelni nem teszteltem még,azthiszem várok még vele..Valaki hasonló helyzetben?

2016. dec. 13. 10:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nekem elv na van a 28.nap. Nem is tesztelek még két hétig. Semmi tünetem. De okt elején szültem,nem hinném hogy ilyen hamar sikerülne a következő.
2016. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ma vagyok a 32.napon. Úgy érzem hogy mindjárt megjön, de erre nem lehet adni. Kétszer voltam terhes mindkétszer úgy éreztem mindjárt megjön. Még várok hétvégéig.
2016. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Én del után előttem egy tesztet de negatív lett..szoval nemtudom reggel meg még pár nap múlva újra tesztelek ha nemjon meg továbbra sem..Ma vettem bio szelénium 50 tablettát a gyógyszerész javasolta viszont nemtalalok semmi leírást róla hogy terhesség előtt vagy közben vagy mikor jó. .semmit nem írnak róla terhesség résznél Nincs is olyan rész sehol..nemtudom hogy kezdjem el szedni vagy ne..folsavat azt szedem már 1hete kb vagy több ideje nemtudom..egyebkent bo folyasom az van mármint nem egesznap csak mikor megyek WC re utána a WC papíron látom hogy elég sok van..Tegnap kellett volna nem megjonnie nemis jött csak lehet h nem kellett volna tesztet csinálni délután. .Kicsit lelombozta a kedvem :( szerintetek remenykedjek vagy ne? Tanácstalan vagyok..:( nektek jó mert már van gyereketek. .:) első válaszoló szerintem barmi lehetséges. .De szülés után kialakulhatott hormon zavar vagy lehet az is hogy sokat stresszelsz. .
2016. dec. 13. 22:22
 4/34 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó menzeszem november 14-én jött meg, és a 25. ciklusnapon teszteltem délutáni vizeletből egy halvány pozitívat. (Vezettem a hőgörbémet is, és a 12. napon volt ovulációm, s a párommal a 10. és 11. napokon voltunk együtt.) Majd a 27. ciklusnapon már reggeli vizeletből egy erősebb pozitív eredményt kaptam. De nem volt semmilyen tünetem, még "megjön-érzésem" sem. Annyi, hogy a hőm fent van 37 fok körül, de ma már azt sem mértem. Néha picit szédülök. Ennyi. Kívánom, hogy baba legyen nálad is a dologban! :-)
2016. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Én nem stresszelek,nincs idöhöz kötve a harmadik se. Van már kettö, nincs idöm idegeskedni.

Reggeliböl kell tesztelni amúgy ilyen korán.

De én nem látom.értelmét azonnal megcsinálni. Egy hét késés is simán lehet terhesség nélkül.

2016. dec. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Tesz tettem reggel de hibás volt a tesztcsik mert sem 1vonal sem pedig 2 vonal Nincs a teszten. .Úgyhogy inkább ezt egy jelnek veszem hogy várjak még. .Semmi jelet nem érzem a menzinek. .cicim megint elkezdett fájni. .nyomaira érzékeny sőt a bimbim is kezd..Más semmit nem erzekelek
2016. dec. 14. 09:32
 7/34 A kérdező kommentje:
Teszteltem * bocsi hogy furán írok csak a telom szórakozik. .Amúgy Boldog babavárást :) remélem nekemis összejon már végre :)
2016. dec. 14. 09:34
 8/34 anonim ***** válasza:
Nekem november 15-en jott meg utoljara a menstruaciom. Ez volt az elso probalkozos honapunk es mult het szerdan reggeli vizeletbol halvany pozitivat teszteltem, a mai mar szep egyertelmuen ket csikos teszt volt. :) Nekem 26 naposak a ciklusaim igy elvileg vasarnap kellett volna megjonnie. En ereztem, hogy sikeres volt a probalkozasunk mert rettentoen szurkalt alul a hasam napokon keresztul es ez eddig nem volt jellemzo. :)
2016. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló gratulálok :) én meg várok még a további tesztelessel..Szerintem..Nem akarok egy újabb negatív tesztet látni...A tegnapi negatív délutáni teszt után nincs több erőm több negativhoz. .Teljesen elbaszta a kedvem. .:(
2016. dec. 14. 12:20
 10/34 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, koszonom :) Ah, ne igy allj hozza! :) En az elso mult het szerdai tesztnel eloszor nem is lattam a halvany csikot, na mondom ezt nem hiszem el, pedig erzem, hogy valaminek lennie kell.. Aztan amikor kivittem a konyhaba akkor lattam csak meg, hogy nagyon halvanyan ugyan de ott van az a masodik csik, utana vagy 15x megneztem, hogy tuti ott van-e. Szoritok Neked nagyon! :)
2016. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!