Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki tegnapra...

Peppuh kérdése:

Van itt valaki aki tegnapra nem várta, illetve mára? Dec12-13?

Figyelt kérdés
Én tegnapra nem vártam,nemis jött még ma sem..melleim fájnak,azon kívül semmit nem érzek..tészlelni nem teszteltem még,azthiszem várok még vele..Valaki hasonló helyzetben?

2016. dec. 13. 10:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ha a menzesz első napjából visszaszámolsz 14 napot, akkor volt ovulációd.
2016. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Vagyis nagyjából dec. 5-én volt ovud. Dec. 3-4-5-én voltál ezek szerint elvileg termékeny. (az előző válaszoló vagyok)
2016. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Azt tudom ..Csak ha késik akkor változik vele az ovuláció ideje is?? Vagy nem?
2016. dec. 26. 12:01
 34/34 anonim ***** válasza:

Nekem is meegjött ma,majdnem két hét késéssel. Én betudom annak,hogy nemrég szültem,2 és fél hónapja.

Az ovuláció is késhet úgymond,ha a ciklus nem 28,ha nem 32-42napos épp. De én soha nem mértem hőt,semmi tesztet nem csináltam és nem tudom mikor van peteérésem. Nem is érdekel,hogy őszinte legyek. Együtt vagyunk,amikor jól esik és ennyi. Ha így csak egy év múlva lesz harmadik,akkor csak akkor lesz. De persze lehet én könnyen beszélek,hogy már van két gyerek és mindkettő hamar jött.

2016. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!