Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki tegnapra...

Peppuh kérdése:

Van itt valaki aki tegnapra nem várta, illetve mára? Dec12-13?

Figyelt kérdés
Én tegnapra nem vártam,nemis jött még ma sem..melleim fájnak,azon kívül semmit nem érzek..tészlelni nem teszteltem még,azthiszem várok még vele..Valaki hasonló helyzetben?

2016. dec. 13. 10:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem nov.14-én volt meg, de 32-33 naposak a ciklusaim.

Ma reggel halvány pozitív volt a teszt, holnap reggel megint csinálok egy érzékenyebbel.

Görcsöket a hasam, remélem nem jön meg.

Szorítok kérdező hogy baba legyen! 😊

2016. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Én azthiszem már beletorodtem hogy nincs baba..nemjott meg azóta sem..De inkább nem görcsölve rajta. .És lesz ami lesz..7.próbálkozos hónap. .
2016. dec. 14. 13:34
 13/34 anonim ***** válasza:
Drukkolok kérdező!
2016. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2016. dec. 14. 17:44
 15/34 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ne add fel :-) szorítok. Mi az elsővel 1,5 évet próbálkoztunk, már dokihoz is mentünk, folytak a vizsgálatok amikor babás lettem. Nem is akartam tesztelni, gondoltam minek ugyse lehet, a hasam görcsölt, a munkatársam erősködött hogy neki olyan érzése van hogy terhes vok. A másodikkal meg megbeszéltük hogy legyen, akkor együtt voltunk a ciklus 18.napján és feltűnt hogy rosszul vagyok. Holnap.lesz egy éve hogy pozitívat teszteltem a:-( tavaly november 11-én volt meg utjára. Őt sajnos elvesztettük a 14.héten :-( most november 12-én volt meg utoljára, még mindig semmi. Vegyes érzéseim vannak a tavalyi rossz miatt. Lehet ezt a hónapot hanyagolnunk kellett volna, de nem gondoltam erre...
2016. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nekem is november 12.én volt meg legutóbb. .30naposak a ciklusaim. .2ève volt egy abom. .Túl fiatal voltam és idióta is..Most annyira szeretném és most nem jön. .menzi késik és bő fehéres folyásom is van..nemtudom mit jelenthet menzire utaló görcs Nincs esetleg a mellfeszules amit érzek de inkább a bimbim érzékenyebb. .Már nem izgulok egyáltalán. .lesz ami lesz várok vasárnapig ha addig nemjon tesztelek. .hamarabb nem akarok még nemis tudnék nyugodtan mert dolgozok és csak vasárnap leszek szabad napos...Én szorítok mindenkinek aki babás akarlenni hogy a karácsony babásan teljen el..:) és hogy boldogok legyenek..:) utolsó válaszoló írhatsz privibe ha gondolod :) Szívesen beszelgetnek :)
2016. dec. 14. 23:12
 17/34 A kérdező kommentje:
Ha jól számolom a ciklusaim akkor 30 vagy 28..Már belezavarodtam...
2016. dec. 14. 23:32
 18/34 anonim ***** válasza:

Kedves kétdező!

Van vmi fejlemény? 😊

2016. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. .Eddig semmi..nemjott meg továbbra sem..tesztelni vasárnap fogok..
2016. dec. 16. 21:32
 20/34 anonim ***** válasza:
Szorítok 😊
2016. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!