Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki tegnapra...

Peppuh kérdése:

Van itt valaki aki tegnapra nem várta, illetve mára? Dec12-13?

Figyelt kérdés
Én tegnapra nem vártam,nemis jött még ma sem..melleim fájnak,azon kívül semmit nem érzek..tészlelni nem teszteltem még,azthiszem várok még vele..Valaki hasonló helyzetben?

2016. dec. 13. 10:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ém vagyok a már két gyerekes,ako okt elején szült és harmadik is lesz. Késik kedd óta,nem teszteltem mégazota se,de tuti megjön. Nem baj,mert ráérünk.
2016. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Reggel teszteltem ..negatívat de még mindig nemjott meg..Egyre jobban idegesít már. .szerintetek várjak még? :( elbizonytalanodtam
2016. dec. 17. 23:02
 23/34 anonim ***** válasza:
Várj még szerintem szerdáig. Ha akkor is negativ,akkor esetleg doki. Lehet a teszt nem mutatja,bár szerintem ez millióból egy esetben lehetséges. De drukkolok!
2016. dec. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy hogy így biztatsz...Hát idgessegbol most van bőven szerintem..De próbálok nyugodt lenni..De ennyit sose késett még...És félek hogy valami nincs rendben velem..:(
2016. dec. 18. 16:26
 25/34 anonim ***** válasza:

Ohh ne aggódj,nekünk tegnap ment tönkre az autónk egy falu elött másfél km-el úgy,hogy a két gyerek hátul ült. Szóval reménykedem,hogy tudunk szerezni kb péntekre (ha hétfőn a bankba elinditjuk a hitelkérelmet és meg is adják egy-két nap alatt ).

Nekem is 13óta késik,én majd kb pénteken tesztelek csak,mert nekem szerintem csak símán nem állt még be szülés után.

De nem lehet könnyű neked,hogy hónapok óta várjátok. Viszont azt mondják 1-2év alatt kell sikerülnie.

2016. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs már mennyi negatív tesztet néztem végig..idegesitó hogy még mostam akár sikerülni :( ezen már csak a csoda segíthet...:( sajnálom hogy nemvagy tesem szerencsés mostanaban...Csak tudnám hogy a cicim illetve a bimbim miért fáj ennyire..Nem értem az egészet :/
2016. dec. 18. 17:10
 27/34 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Van valami fejlemény? 😊

Sokszor eszembe jutottál

2016. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló 19.én megjott úgyhogy nekem ez a hónap is sikertelen volt..:( Köszi hogy gondoltál rám :)
2016. dec. 22. 22:19
 29/34 anonim ***** válasza:
Új hó új esély,hajrá :)
2016. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Így van. .:) csak azt nem vágom hogy amikor 1hetet késik akkor az ovuláció ideje is változik?
2016. dec. 23. 12:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!