6 kg hizas sok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 31 hetes terhes vagyok es eddig 6 kilot hiztam az orvosom szerint sok...

Sosem voltam olyan vekony de nem is kover

az orvosom mar a terhesseg elejen megmondja mindenkinek nem szamit ki hany kilo nala mindenki osszesen 7 kilot hizhat...

De en olvastam sok helyen hogy a baba sulya a mehlepeny a magzat viz osszesen tobb a terhesseg vegere mint 7 kilo

az orvosom pedig aztmondta hogy ha nem ennek olyanokat nem lenne sulygyarapodas de ez sem igy van mivel a baba sulya is egyfolytaban no.. Szoval nemertem

De mikor meglatta hogy 6 kilot hiztam rendesen kiakadt mar majdnem kiabalt mar elore felek ha most megyek es ha hiztam akkor mit fog szolni

Szerintetek mennyit lehet hizni vagy hany kg normalis meg? A baba, magzat viz es a mehlepeny tenyleg tobb a terhesseg vegere mint 7 kg?

Legyszi irjatok en egesz vegig probaltam nem sokat hizni de megis tobb lesz 7 kilonal szerintem mindenkepp szulesig...



2016. nov. 18. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség amit az orvosod mondott. 7 kiló az nevetségesen kevés. a legkisebb inkább 10-14, de ez a baba méretétől is függ meg egy csomó más tényezőtől(az ikerterhesekről nem beszélve, ahol 1 gyerek 2,5-3 kiló).


Durván 10 hét van hátra, addig még nőnie kell a babának.

Én a helyedben nem a kilókat számolgatnám, hanem orvost cserélnék.

2016. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem több 7 kg, valahogy akörül van, ha nem vizesedsz. De ettől függetlenül nem értem, hogy mi mostanában ez a hízás-tiltásos mizéria. Már a sokadik kérdésnél látom, hogy az orvos vagy védőnő ezzel zaklatja a kismamát. Jó persze ha indokolt, az más. Tényleg nem olyan jó sokat felszedni, de 31 hetesen a 6kg messze van a soktól. Tök normális! Ha felszalad némi felesleg az sem baj. Arra meg mégis honnan veszi a bátorságot, hogy kiabáljon veled ilyen piti dolog miatt? Az ilyet akkor hagynám ott a f..be.
2016. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű, hogy ráálltak mostanában erre a terhességi súly témára. Én 2 éve 12 kg-t híztam, köszönjük jól vagyunk mindketten a fiammal. Anyám 24-et szedett fel, szülés után pár hónappal meg se látszott rajta.

Mi lesz, ha többet gyarapszol a 7 kilójánál? Kórházba fektet? Milyen indokkal? Hogy elhízott a kismama? Nah! Diétára fog? Úgyis azt eszel, amit jónak látsz.. Vagy nem megy be a szülésre? Másnál is lehet. Komolyan nem fér az agyamba mire jó ez.

2016. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A 7 kiló egyáltalán nem nevetséges! :D

Vékony vagyok, az elsővel 7, most a másodikkal 5 kiló jött fel!

Viszonyt a hízásod szerintem nem sok! Kb rendben van. Nekem az első dokimnál a 8 kiló volt a varázsszám, na szépen le is cseréltem, ne már, hogy ezen múlik.....

2016. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok!
2016. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok eddig 2 kilót híztam ebből 1595 gramm a baba. De én alapból túlsúlyal kezdtem a terhességet.
2016. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat! Most legalabb megnyugodtam :) igen.. Mostanaban minden orvos ezzel van elfoglalva :/
2016. nov. 18. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Annyi mindenen izgultam, és joggal, a terhesség alatt már idáig is. A sulyom miatt nem fogok. Ha nincs gond egyébként az értékekkel, akkor ez nem lehet központi kérdés.

Szerencsére ennél fontosabb dolgokra koncentrál az orvos.

2016. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én tuti váltanék... illetve nem is kezdtem volna egy ilyen orvosnál. Pasi, mi? Idióta... én mondjuk csak 4kg-t híztam, de nagy túlsúllyal kezdtem, barátnőm 17-et, mégis fél év múlva kevesebb volt, mint amivel kezdte. És terhesen se lett kövér, csak nagyon vékony volt előtte...
2016. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Enis gondolkodtam mar hogy valtok lehet hogy ez lesz..

Igen ferfi es masrol tenyleg nem tud beszelni mint hogy 7 kilonal tobbet ne hizzak meg szerencse hogy a baba egeszsegevel legalabb foglalkozik es azt mindig megnezni hogy monden rendben van-e

De. Multkor mikor nala voltam nagyon bunko volt a 6 kilo miatt

2016. nov. 18. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!