Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. napja késik a menstruációm...

3. napja késik a menstruációm de még mindig halvány csak a 2. csíkom szerintetek miért?

Figyelt kérdés
a nemvárt napján is csináltam egyet az is halványka volt csak, de jól kivehető ,ma a 3.nap is csináltam igaz most nem rég az is halványabb mint a kontroll csík a párom is látja és azt mondja szerinte nincs gond, orvoshoz még nem megyek mert mindenki lefelé beszél róla h felesleges és úgy sem lát még semmit. Szerintetek baj lehet h még nem egyforma a két csík, volt valakinek hasonló tapasztalata és mi lett belőle?

2016. dec. 1. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességnél halványabb volt a kontroll csíknál.
2016. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És te mikor csináltad a tesztet vagyis mennyi idővel a menstruáció kimaradása után ?
2016. dec. 1. 11:34
 3/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem középidőben volt az ovulációd. Nekem a ciklus szerinti 5. héten full negatív volt, aztán a 6. hétre lett halvány pozitív. Egy héttel kisebb is volt, mint vérzés szerint kellett volna. A mostanival is annyira későn volt ovulációm, hogy az utolsó menzesz első napjától számítva a 40. napon elvégzett teszt negatív lett, majd 10 perc után kidobtam. Este ki akartam vinni a szemetet, kinyitottam a fürdőszobai kuka tetejét és ott volt a második csík, de nagyon-nagyon halványan. A leírásban persze az állt, hogy 10 perc után már nem leolvasható. 3 nappal később (43. nap) már szinte rögtön pozitív lett, de az sem volt olyan nagyon erős. A baba 8 nappal kisebb, mint amekkorának kéne lennie, olyan későn estem teherbe. Most már a második harmadot tapossuk, minden rendben vele, a testvérével is minden oké volt, csak annyi, hogy nem minden nő a 15. napon fogan. Ezt sajnos sok nődoki elfelejti, engem is riogatott a rendelőben, hogy nem fejlődik a baba, aztán a magándoki csak legyintett erre és neki lett igaza. Ennyi.

Amúgy dokihoz kb. a 6-7. héten érdemes menni, akkor általában már van szívhang is, de az sem törvényszerű!!!

2016. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Van akinek sose lesz ugyanolyan. Nem is kell. A tezszt a hcg jelenlétet mutatja nem azt h mennyi van benned. Uh ha van csík van baba. Dokihoz 6-7ik héten érdemes csak menni. Addig csak petezsakot lát jó esetben, akkor meg mar igazolhat elő terhességet.
2016. dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor nem aggódom feleslegesen :) igazából első baba lenne és már nagyon vártuk hogy sikerüljön ezért aggódtam hogy gond van, mert nem egyforma a két csík de akkor úgy látom nem gond .
2016. dec. 1. 11:59
 6/19 anonim ***** válasza:
Dehogy van baj!!! A HCG szint napról napra emelkedik és nem napok alatt éri el a csúcsot, hanem hetek alatt! Nekem 5 hetesen is csak fele olyan erős volt a teszt vonal, mint a kontroll csík! 6 hét végén már majdnem egyforma erősségű lett. Nincs semmi gond, de azt hülyeségnek tartom, hogy lebeszélnek az orvosról, ugyanis a barátnőmnek is pozitív lett a teszt, nem ment rögtön orvoshoz megnézetni, hogy minden oké-e, jó helyen van-e, már csak akkor jutott el orvoshoz a nagy várakozás közben, mikor kiszakatt a petevezetéke a méhen kívüli terhesség miatt! Attól, hogy nincs egyéb tüneted, nem fáj, attól még mihamarabb el kellene menni megnézetni, hogy jó helyen van-e. Már petezsákot láthatnak egy jó uh-val.
2016. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem később sem lett igazi szép pozitív tesztem. Pedig direkt vettem egyet külön emlékbe. Hát elég halovány emlék lett. 😊 Nem jelent semmit ha halvány,ne aggódj. 21hkm
2016. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat ! 6/7 erre nem is gondoltam de szerinted úgy is látnának már valamit ha holnap délután mennék 4 nap késés után vagy esetleg jövő hétig még várjak ?
2016. dec. 1. 12:30
 9/19 anonim ***** válasza:
Én várnék jövőhétig mindenképp. Még sok mimden nem látszódna holnap. 😊
2016. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is akkor csináltam, amilor 3 napja nem jött meg és nekem is halvány volt, nem is csináltam többet, mivel a terhességi teszt csak arra való, hogy kimutassa a terhességet, ha pozi terhes vagy, tök mindegy milyen erős a csík, felesleges többet tesztelni. Én 6 hetesen mentem dokihoz, 2 héttel a nemvárt után.
2016. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!