Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztatnátok kicsit? 6hetes...

Biztatnátok kicsit? 6hetes terhes vagyok, ma reggel enyhe kevés rózsaszín folyás volt a WC papíron. Vérezni fogok? El fogom veszíteni a babámat?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 08:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Reggel 8ora óta semmi hála istennek,fekszem én is és jobb hijján magnéziumot iszok.Egyetlen dolog vigasztal hogy nem fáj a hasam és a derekam sem,valamint hogy nem erősödött hanem ugy néz ki elmúlt.Mindenkepp jo jelnek veszem....igen,lehet hogy magam áltatom de mit tehetnék?Szerencsére orvoshoz nem kellett eddig menni bízunk benne hogy igy is marad :)
2016. dec. 17. 10:48
 12/20 A kérdező kommentje:
9-es!!! Szívből kívánom hogy hallhasd a babád szivhangját a következő uh-n! Én biztosan nem birnék 2hetet várni,miért nem mész el egy másik orvoshoz is? Én bár van orvosom,mégis kértem időpontot egy másiknál is :) biztos ami biztos alapon.És most sem fogom beérni egy orvos véleményével ha Vérezni kezdenék,menni fogok addig amíg valahol segítenek
2016. dec. 17. 10:52
 13/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ne ess egyből kétségbe. Egy kis biztatás: 12 hét alatt 4x volt vérzésem. Hol enyhe rózsaszín, hol pirosas. Mindig rohantam az ügyeletre, de sose tudták megmondani, hogy mi lehet az oka. A méhszáj szerencsére mindig zárt volt. A 12. hetes genetikai ultrahangon kiderült,hogy a méhlepény éri a méhszájat és ez okozta a vérezgetéseket. A 12. hét után elmúlt, de addig otthon voltam táppénzen és csak feküdtem. Azóta 18 hetes vagyok. A méhlepény még mindig éri a méhszájat, de a babával minden rendben van. A vérzésnek a vetélésen kívül ezer más oka is lehet. Ne aggódj és pihenj sokat! Majd írd meg, hogy mi van veletek!
2016. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Én is nagyjából a 6. 7. héten voltam amikor véreztem, illetve ilyen rózsaszínes valami jött. hálistennek hétfő reggel volt, azonnal nőgyógyász. Semmit nem tudott mondani, csak hogy a baba rendben van de hogy mitől van azt nem tudja. csütörtökön visszamentem a sajátomhoz (hétfőn nem ő volt bent) és adott duphaston nevű gyógyszert amit a 12. hétig szednem kellett. iszonyú sok görcsöm volt, rengeteg, a 16. hétig folyamatosan, 12. hét óta táppénzen vagyok. Most 21 hetes a pici és semmi baj nem lett :) pedig nagyon féltem hogy a görcsök a vérzés miatt voltak (de azokra se mondott semmit, csak hogy nő a méhem, nem vizsgált meg redesen..) szóval ne aggódj, minden rendben lesz :) pihenj nagyon sokat

2016. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem se vér nem volt, se görcs, csak uh-n derült ki, hogy már nincs szívhang. Végig szedtem a magnéziumot is. :(
2016. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
7 hetes terhes vagyok eloszor 4 hetesen vereztem akkor még semmit nem kaptam ra dokim azt mondta h a termeszet eldonti. Aztan 5.5 hetesen mensi erosseguen akkor mar kaptam progit. De progi ellenere is "boldogan" vereztem tovabb, de ez varhato volt mert a vervetel alapjan boven jo volt a progeszteronom. Szoval most itt vagyok 7 hetesen dokim szerint keteselyes. Hol erosebben hol gyengebben verzek. Pihenek de van egy nagyobb aki azert itt van es muszaj vele foglalkoznom torodnom igy nem tudok egesz nap fekudni. Dokim tobbszor nezett egyelore nem tudta beazonositani a verzes forrasat.
2016. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Most értünk haza az orvostól, utrot irt fel napi 2*2, de hála istennek a méhszáj zárva van ez nagyon megnyugtat. Próbálok pozitívan hozzáállni, nem hagyhat el a régóta várt angyalbébynk :( nekem is itt a család 2 nagylàny háztartás feküdni állandóan nem tudok de kénytelen leszek hanyagolni a háztartást kis ideig
2016. dec. 17. 16:54
 18/20 anonim ***** válasza:
A 8. honapig volt maszatolos, rozsaszines, kicsit piros, keves verzesem. Minden alkalommal a fraszt hozta ram. Idoben szuletett vegul a babam. Fontos,h a dokid tudjon ezekrol a verzesekrol. En mindig felhivtam es megnezte, mitol vérzek,megnezett uh-gal is.
2016. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem is elol,melyen fekvo mehlepenyem volt egyebkent.
2016. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!!! Csak remélni tudom hogy rossz emlék lesz hamarosan ez a vérezgetés és egészséges babát szülök majd
2016. dec. 17. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!