Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ingadozó normális...

Mennyire ingadozó normális esetben a terhességi rosszullét?

Figyelt kérdés
Egyik nap a halálomon vagyok. (konkrétan: sorozatba hányás) Másik nap semmi, de akkor meg aggódok, hogy minden rendben van-e. Ha teljesen elmúlna kb. 10. hét előtt az nem jó jel, igaz? Hány "jó nap" fér bele két rosszullét között? Mik a tapasztalatok?
2016. dec. 20. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle szabály nincs erre. Ne foglalkozz vele ilyen értelemben, örülj a jobb napoknak és kész.
2016. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy baj, hogy az internet tele van ilyen rémhirekkel, hogy rosszat jelent, ha abbamaradnak a tünetek. Én is sokat paráztam ezen, emiatt megkérdeztem több dokitól is, hogy mit jelent és azt mondták, hogy semmit, örüljek a jobb napoknak. Mekem max. 2 jó napom volt egyhuzamban, hát sokkal értelmesebb lett volna erőt gyűjtenem olyankor, mint aggódnom feleslegesen.
2016. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, persze, teljesen igazad van.

De olyan hosszú ez az első trimeszter és ilyenkor még semmi kapcsolat a babával, hát van min aggódni... Főleg, ha valaki ilyen paramami :), mint én is.

2016. dec. 20. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam a jobb nap annyit jelent, hogy csak napi 1-2x hányok. A rosszabb napi 4-5 és folyamatos hányinger. Tegnap már bőgtem este, annyira megvisel. Örülnék, ha lenne közbe 1-2 nap nyugalmam, de nekem a tünetek(hányás, mellfeszülés, szagérzékenység)állandóak.
2016. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első trimeszter után ugyanúgy lehet aggódni, nekem is nehéz úrrá lennem ezeken a dolgokon.

3-as nekem ugyanez volt, kitartás, tudom mennyire szörnyű, nekem ugyanígy volt, és teljesen megviselt, semmit nem tudtam csinálni, házimunkát se, most lettem 12 hetes és tegnap egész jól voltam, a dokim is azt mondta, hogy abbamarad most már a hányás és gyógyszert is kaphattam végre.

2016. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem NAGYON ingadozó volt. Egyik nap semmi bajom, se hányinger, még az energiám is visszajött, tartott 1-2 néha 3 napig is majd pár napig megint nagyon rosszul voltam, hányingerrel, akár hányással, álomkórral. A 3. ilyen után már csak nevettem, én lettem az, aki azt írja ide is, hogy tényleg nem szabad a tünetekre adni. Felesleges. Elkezdtem a jobb napokon örülni, hogy jól vagyok. Majd 10 hetesen elmúlt a hányinger, 12 hetes vagyok, remélem már nem jön vissza és az álmosság is úgy néz ki elmúlt.

A kisfiammal teljesen más volt. 6-8 hetes korom között mindennap ugyanolyan rossz volt szünet nélkül, majd elmúlt a hányinger, a mellfeszülés és enyhült az álmosság is. Vele minden rendben volt és eddig most is minden rendben van, túlvagyunk a genetikai UH-n. Szóval az se feltétlen baj, ha elmúlnak korán a tünetek és vissza se jönnek.

2016. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!