Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont fájdalom -kinek...

Szeméremcsont fájdalom -kinek mikortól?

Figyelt kérdés
23 hetesen még nem korai?
2016. dec. 20. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is van 2 nap múlva 24 hetes leszek. Mondjuk nekem 3. baba. De az elsővel is fàjt kb 28. héttől, mert nagy baba volt. Most is erre szàmìtok,mert fiú lesz.
2016. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En 25 hetes vagyok es nemreg ota neha erzem
2016. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24 hetes terhesség óta 37+4 hkm
2016. dec. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első és második babánál csak a terhesség vége felé volt, de a harmadiknál már a 13. héten kezdődött.
2016. dec. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második babát várjuk, nekem már kb a 16. héttől van, ha ülök/fekszek, alig bírok felállni, úgy feszít, hasít bele, de ha elindulok, akkor már ok.

Első babánál nem tapasztaltam a vége felé se ilyet, pedig 4 kg volt.

Most 22. hetes vagyok.

2016. dec. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Harmadik baba, és ha jól emlékszem, kb. a 16. hét körül kezdődött. Néha jobb, és napokig semmi, néha rosszabb. Nem tudok neki örülni. :(
2016. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsö baba 34 hét és neha alig tudok megmozdulni annyira fàj olyan mintha beüttem volna.
2016. dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok. En 28hkm vagyok nekem epp most nem faj a szemeremcsontom de volt olyan hogy jarni alig tudtam ugy a 22 het korul:(most nagyabol tudok menni rendesen elso baba ès azt jutott eszembe mindig is ketto babat szerettem volna de hogy lehet el latni az elso babat mondjuk ha lesz vagy 3,4 eves ès akkor is ilyen fajdalmak lesznek:(
2016. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!