Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ujjzsibbadás mitől lehet?

Ujjzsibbadás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete zsibbad a jobb gyűrűs és középső ujjam. Először azt hittem, hogy éjjel fekszem el, de nem, napközben is van. Hangyázik, bizsereg, szinte egész nap. A baba nyomhat valamit? Remélem, nem egyéb probléma.

36 hetes kismama


2010. máj. 3. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a combom zsibbad mindig ugyanott. Holnap megyek dokihoz, mindenképpen rákérdezek.

Egyik vendégem mondta, hogy ő valami calcium+magnézium tablettát kapott rá. El tudom képzelni, hogy ez jó lehet, mert 2 hete elfogyott a MagneB6-om, azóta van a zsibbadás, előtte sosem éreztem.

Ha nem kapsz használható választ, holnap megírom mit mondott a doki.

23 hetes kismama

2010. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vizesedsz?mert nekem az utóbbi 4 napban a vizesedés miatt zsibbad.
2010. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem vizesedem. Egyáltalán.

Kálciumot meg szedek már 3 hónapja, napi 1000 mg-ot, vádligörcsre, igaz Mg-t nem szedtem soha, mert keményedéseim nincsenek.

Kíváncsi vagyok, hogy mit mond majd a doki!

Köszi Mindkettőtöknek!

2010. máj. 3. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni,de nekem is így kezdődött még márciusban,azóta meg csak rosszabb lett...most már mindkét kezem zsibbad,fájnak az ujjaim,és ez el sem múlik,egész nap tart. :( Ja és mellé még vizesedek is rettenetesen!De már nincs sok hátra :) 37 hetes
2010. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én olvastam valahol hogy a terhesség egyik tünete lehet a csukló alagút szindróma! [link]

Nekem volt ilyen(nem terhesen)betegségem,sajna meg kellett műteni de azóta jó,de most terhesség alatt elő-elő jön.Nem találom azt a cikket amiben leírják,hogy egy terhességi tünet (azt hiszem valamelyik régi Kismama magazinban olvastam),de a jó hír hogy szülés után megszűnnek a tünetek!

N

2010. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia.


én még csak 20 hetes vagyok, de remélhetőleg kicsit segíthetek. nekem sajna már 16 hetes kortól reggelre elzsibbadt mindkét kézfejem. az orvos azt mondta a víz nyomja az ereket éjszakára, sajna terhességi tünet. aztán kb. két hete már napközben is zsibabdnak az újjaim, meg fájnak az új "tőben". még korai tudom, de úgy éz ki ez így marad, sőt mint írták, rosszabb is lehet. én vérvételen is voltam,még nincs eredmény, hogy nem e valami veseelégtelenségre utal, vagy ásványi anyag hiáűnyra. szedem én ia a Magnerotot meg olykor kalciumot. a védőnőm azt mondta hanyagoljam a kenyeret. mondjuk én eddig sem ettem sok kenyeret.

2010. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!