Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek teljes megszűnése és...

Tünetek teljes megszűnése és erős has szúrás normális? 8. hét 3 nap.

Figyelt kérdés
Tudom. Olvastam láttam mondták hogy nem kell mindig rosszúl lenni. Meg örüljek hogy jól vagyok. De most megijedtem. 3-ik napja semmi tünet. Melleim se feszülnek. Sőt teljesen össze estek. Veszélyeztetett vagyok ikrek miatt . gyenge vérzéssel 2.-er is voltunk már ügyeleten.

#hasszurka #megszűnő tünetek.
2016. dec. 27. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt gondoltam én is, csak a valóságban nem így működik, nekem nagyon durva tüneteim vannak, amik egy, másfél napra nyomtalanul eltűnnek, de utána minden kezdődik előröl. Eleinte én is megijedtem, nödoki azt mondta, hogy ez teljesen normális és hülyeség ezen parázni.
2016. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az tök más, hogy megszűnnek, visszatérnek, vannak jobb és rosszabb napok. Ha egyik nap még szarul vagy, utána pedig soha többet, az nem jelent túl jót. Előbb-utóbb persze megszűnnek a tünetek, de pont a fokozatosság a lényeg, meg az, hogy egyszer jobb, egyszer meg rosszabb.

Az én tüneteim hirtlen szüntek meg, és nem jelentett jót. É nem hiszem, hogy véletlen egybeesés lett volna, mert csak 2 héttel később derült ki, hogy baj van. És visszagondolva pont akkor szüntek meg a tünetek is.

2016. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!