Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok egy kis biztatást!...

Lányok egy kis biztatást! Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Október 25.én volt meg utoljára. Hosszú és kiszámíthatatlan ciklusom van így csak dec.10.én teszteltem. Negatív lett. Rá egy napra szintén. Ma voltam nőgyógyásznál hogy valami nincs rendben. Közölte velem. Megvizsgált majd közölte hogy szerinte terhes vagyok. Elküldött ultrahangra ahol megerősítették.

Csak az a gondom hogy méretei szerint 5 hetes. 3 x5 mm méhen belől. Vérzés szerint pedig idősebbnel kellene lenni a terhességnek.

létezik hogy ennyire későn fogant???? Volt valaki már így??? Kérlek meséljétek el. Nagyon boldog vagyok de nagyon izgulok. Olyan sok idő az a két hét.


2016. dec. 29. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A verzes szerint teged szamolnak. A baba altalaban 2 hettel fiatalabb!
2016. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Mivel kiszámíthatatlan a ciklusod, így bmi lehetséges.
2016. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Mivel te magad írtad hogy hosszú és kiszámíthatatlan ciklusod van, így nincs min csodálkozni. Nálad nem mérvadó a menzesz dátuma ami szerint számolni kellene. Egyértelmű hogy jóval később fogant. Majd a baba méretei szerint állapítják meg a korát és írják ki a terminus végét.
2016. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!