Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnesium diasporalt ivott...

Magnesium diasporalt ivott valaki terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Hol szereztétek?

Akinek a Magnosolv rosszul hasznosult, mit szedett helyette és mennyit?


2016. dec. 31. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A magnosolv mg-citrátként szívódik fel, az mg diasporal. szintén.

Ha az első nem működött, a második se fog.

2016. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*de ez a legjobb felszívódású
2016. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak nekem furcsa, hogy könnyű magnézium oxid és magnézium karbonát ami van benne, 2 rosszul felszívódó magnéziumként adják elő, miért lenne belőle magnézium citrát. Szóval nekem furcsa.

Tudom, hogy a Magnerot jól felszívódó de abból meg napi 6-ot bevenni..

2016. dec. 31. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Én végigpróbáltam szinte MINDEN Mg készítményt a terhesség alatt: Magne B6, Magne B6 extra, Magnesi citriti, Magnosolv, Magnerot, stb... Csak a Magnerot használt, és igen, napi 6 db-ot ettem. Nem volt olcsó mulatság, de minden más mellett ugyanúgy görcsöltem.
2016. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet nekem is az lesz a vége.

Egyelőre Magnesii citricit vettem, hátha jobb, ha nem 1 részletben iszok egy nagy dózist, hanem inkább 3 részletben.

Nekem nem csak görcsökre kell. Voltam hosszú kivizsgálásokon is szédüléses panaszaim miatt, emlékszem, hogy akkor is hátfájással és nehézlégzéssel kezdődött meg zsibbadással, szívritmuszavarom volt és vénás magnéziummal hirtelen elmúlt minden bajom és most ugyanezeket kezdem tapasztalni hiába iszom a magnosolvot, nem javul. Úgyhogy van ez vagy napi 6 Magnerot, ha ez sem válik be.


Köszönöm a válaszokat, én mindenkinek zöld kezet adtam!

2016. dec. 31. 13:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt ajánlotta egy eüs dolgozó ismerősöm, hogy most ne szedjek semmit. És nincs semmi bajom. Szóval csak túl sok a Magnosolv nekem. Hasmenésem nem volt, csak a székrekedésem múlt el de ahogy elhagytam a Duphastont ezzel magyaráztam. Szóval talán jobb is, hogy magnesii citricit vettem, ebből legalább jobban "be lehet állítani" a dózist.
2017. jan. 1. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!