Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január 18-ra és környékére...

Január 18-ra és környékére kiírt kismamák, ki hogy érzi magát?

Figyelt kérdés
Ki lakik a pocakban? nevek? méretek? Közérzet?
2017. jan. 1. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Január 9-re vagyok kiírva, tehát nagyon közel már a szülés pillanata, bármikor megindulhat. Első baba, kislány lesz és Boglárka lesz a neve.

Én sokkal jobban érzem magamat, mint a terhességem közepén, könnyebb mozognom is, tele vagyok energiával mostanában. A baba már a szülési pózban van, lehet emiatt is könnyebb a mozgás, nem tudom, de pár hete már nem nő a hasam se, sőt olyan mintha fogytam is volna.

Lehetséges hogy azért van ennyi energiám most a végére mert a szervezet igy állitja be magát hogy kibirjam a szülést és legyen elég erőm hozzá - másra nem tudok gondolni. Valahogy nem is félek az egésztől mert nem tudom elképzelni azt, hogy milyen az, ha fáj annyira jól viselem az egész terhességemet és tényleg most a legkönnyebb csak már szeretnék túl lenni rajta mert már elég volt a terhességből. :)


39 hkm

2017. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) sok sikert a szüléshez,már tényleg nem sok maradt hátra,vagy lehet már semennyi :)Nekünk 3. baba és szintén kislány, Lídia lesz a neve.:)
2017. jan. 1. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Üdv! Én holnap töltöm a 39 hetet. Én is jol viselem magát a terhesség végét. Nincs is nagy pocakom. Csak egy csunya megfázás keseríti meg a minden napjaimat. Mostmár kaptam antibiotikumot hátha jobban leszek mire el jön a nagynap. Nekünk második baba. Egy majd 5 éves kisfiú hugicáját várjuk. Dóra lesz a neve. Kisfiam választotta.

Semmit nem érzek még, hogy jönni szeretne. Nincsenek josloim sem. Mondjuk a fiammal sem volt csak elkezdett folyni a magzatvíz.

2017. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Január 21re vagyok ki írva. De január 9-en születtem úgy hogy nagy meglepetés lenne ha ő is aznap jönne. Kislány lesz, be van fordulva elég sokat joslozok is, de nem tudom mikor fog jönni, remélem hamarabb mint a ki írt időpont. Első baba :)
2017. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sok szerencsés kismama után jelentkezem. Január 18 a dátum, de vizesedem nagyon es úgy mozgok, mint egy pingvin. Az én hasam brutális, a baba már csak fészkelődik. Néha vannak jóslok, de nagyon rendszertelenül. En mar nagyon várom, hogy meglegyen
2017. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Január 30,de 20-án programozott császárra vagyunk előjeyezve.3. Baba,kislány,Alíz lesz a neve,2500-2600g a becsült súlya.Sokszor van jósló fájásom,már nagyon várom a végét.Kitartást mindenkinek😊
2017. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4es vagyok, az én babám becsült súlya is 2600gramm, kicsit féltem hogy ez kevés, de most megnyugodtam hogy másnál is ekkora. :)
2017. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Nekem is csak 2900gm-ra saccolják. Pedig a Kisfiam 4250gm volt. Kicsit keveslem én is.
2017. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
HELLÓ mindenki:) Tegnap voltunk dokinál, a becsült súlya 3900 gramm!!! Én még dolgozom minden másanap 8-00 tól 18-00 ig gyógyszertárat vezetek :) Hála az Istennek,hogy ilyen jól viselem, csak már az alvás eléggé nehéz. Sokat mozog a bal oldalamon szétrúgja általában az epehólyagomat a csöppem :)
2017. jan. 5. 19:21
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekünk is harmadik császár, de én nem szerettem volna programozottat . Remélem beindul a szülés 18-ig, mert ha nem akkor nem enged már tovább azt mondta :)
2017. jan. 5. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!