Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki cukros diétán volt, annak...

Aki cukros diétán volt, annak hogy alakult a hízása a terhessége alatt? A diéta elkezdése után változott az üteme?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igeen, változott bizony. Jól lefogytam. A 24.héten derült ki ugye, hogy magas a cukrom,addig 5 kilót híztam,a 40.hétig az 5-ből lement 3 kg. úgyhogy 2 kg-t híztam össz-vissz, szülés után még vékonyabb voltam,mint előtte.:-)

Mindenki dicsért, hogy meg se látszik, hogy szültem.

2010. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogytam, de teljesen lelassult a hízásom :)

A 25.hétig híztam 11kg-ot, utána már csak 2kg-ot!

Szülés után 9kg-al lettem kevesebb. A maradék 4kg még most is rajtam van, de nem vagyok így sem sok :), nem is zavar :)

Egy 2 hónapos kislány anyukája :)

2010. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem fogytam. 24. hétig kb 5 kiló volt rajtam, szülni összesen 9 kilóval mentem, a kórházból hazaérve a terhesség előtti súlyomnál voltam, a babám 3060g-mal született.

Üdv. 7 hónapos baba anyukája

2010. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem a 26. héten derült ki, hogy 180g-os CH diéta kell.

rengeteget híztam. Addig 15 kg-ot, most, 32 hetesen 17-et. Nem fogytam de lelassult a hízás és a helyére állt a cukrom is (néha picit csalok az evésnél, de no cukor)

A védőnő 20 kg-ot jósol a várandóság végére... Genetika...

2010. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!