Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent ez? Terhes vagyok...

Mit jelent ez? Terhes vagyok vagy nem? Segitseg!

Figyelt kérdés

Uh: az ut-ban 12x13 mm szabalyos petezsak.

Benne CRL: 3mm embrio életjelenség nem egyértelmű.

Diagnozis: Terheség nem egyértelmű.



Ez mit jelent terhes vagyok vagy nem?

Jővőhét hétfőn kell mennem ultra hangra.



2017. jan. 2. 14:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és még az is oda van írva, hogy terheség bizonyitott.
2017. jan. 2. 14:47
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Azt hogy az vagy, csak még túl fiatal terhesség
2017. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van petezsák benne embrióval,de a szívműködés még nem látszik.Vagy túl fiatal a terhesség vagy nem fejlődik.Mióta késik a menszeszed?
2017. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Decemberben nem volt 1 hónapig
2017. jan. 2. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt meg tudod mondani hogy mikor kellett volna megjönnie, ill. mikor volt az utolsó menstruációd első napja?
2017. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmondani mert nem emlekszek ra de ha jol tudom akkor november vege fele volt az utolso mindig maskor jon meg mert rendszertelen.
2017. jan. 2. 15:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos hogy kb. 5hetes lehetek hetfon leszek 6 es azert kell akkor mennem
2017. jan. 2. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy még nincs szívhang. Nem látni a pulzálást, még túl kicsi.
2017. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát az elégg baj, hogy nem emlékszel az utolsó menstruáció 1. napjához. Nem tudod kötni valamihez, pl. hogy hol jött meg és mit csináltál éppen? Mert hogy onnan számolják a terhességet...

A kb. 5 hét még nagyon pici, teljesen normális, hogy csak petezsák van. Szívhang a 6-7. héten szokott lenni, szóval ha jövő héten még nincs, az se feltétlenül baj.

Mindenképpen szedjél terhesvitamint és Magne B6-ot.

2017. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt ez a diagnozis. 12 mm petezsak volt 3 mm embrioval, szoval pontosan azokkal a meretekkel, mint nalad. Kovetkezo heten kellett mennem ujra ellenorizni a szivhangot. Most 11 hetes vagyok es ultrahangon mar nagyon virgonc, legutobb olyan volt, mintha integetett volna, meg az orvos is nevetett rajta :) szoval ne aggodj, minden oke! Boldog babavarast! :)
2017. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!