Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van, vagy csak kicsit...

Baj van, vagy csak kicsit lassabban fejlődik? 18 hkm

Figyelt kérdés
Most voltam 18 hetes genetikai ultrahangon és a méretei alapján 17+2 naposra becsülték. A mensi szerint 20 hetes vagyok,az én tippem szerint olyan 18+5 napos. Visszahívtak kontrollra a szíve miatt,de azt mondták elvileg oks. Aggódjak?
2017. jan. 3. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A 12 hetes uh milyenek voltak a méretei?
2017. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor 12+5 napos volt(ahogy én számoltam ,elvileg az a jó).
2017. jan. 3. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem. Hát akkor nem túl jó jel, hogy így elmaradt, ahhoz még korai. A vége felé normális ha van +-1-2 hét különbség, de 18 hetesen még nem az. Szerintem nézes meg másik dokival is.
2017. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hetin 13+4 volt a méretek alapján, csodálkoztam is, mivel hiába mensitol , nekem 35 naposak a ciklusaim, igy azt hittem, hogy majd kisebb lesz. Erre mentem a 18. hetire, ahol az en szamitasom szerint mar 20 hetesnek kellett volna lennem, erre közli, hogy csak 18+1.. Igy meg sem nezte a genetikat, ket hét múlva újra mehettem.. Addig mef aggódhattam, hogy most mi történt, lemaradt v van vmi baja stb., aztán ket hét múlva pont ket hetet fejlődött a méretek alapján es minden rendben volt. A szülés időpontját viszont nem módosítottak.
2017. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A babák 13. hétig fejlődnek egyformán, utána lehetnek eltérések. Az én fiam bizonyos méretei a 18 hetes ultrahangon nagyobbak voltak, kérdezte is az orvos, hogy magas-e az apuka. Egy hét eltérés gyakran előfordul, még az előző ultrahanghoz képest is.
2017. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy 2 hét plusz-mínusz csúszás a második trimesztertől abszolút normális.
2017. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!