Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok? Ma...

Szerintetek terhes vagyok? Ma reggel teszteltem Gabriellel egy annyira halvány pozitívat, ha lefényképezem, el is tűnik a fotóról a második csík.

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjönnie, előtte mindig nagy fájdalmaim szoktak lenni, most semmi. Se hasfájás, se barnázás, csak "vagyok". Reggel megmértem a hőmet, 36,8, most vacakol a gyomrom, mintha túl sok savam lenne, de ennyi. Semmi terhességi tünetem nincs. :-(
2010. máj. 4. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én voltam akinek szintén nem volt tünete.

nekem annyi volt a furcsa hogy nem volt annyira étvágyam. én nekem mindíg fontos hogy reggelizzek meg egyek rendesen és az volt a fura hogy nem ettem egész délelőtt semmit és nem is voltam éhes. pont aznap mentünk ebédelni étterembe és ott se tudtam jóízűen enni. aztán az ismerősöm pont rászólt hogy biztos terhes vagyok. úgy is volt...

nem kell aggódni attól hogy nincs tüneted. nem jelent még semmit. próbáld a gondolataidat elterelni. tudom nehéz de attól még nem telnek gyorsabban a napok.

9 hós kisfiú anyukája

2010. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

2 hét múlva "szülőnek" kívánok könnyű szülést. Neked meg, akinek szintén semmi tünete nem volt, látom, már ott a bizonyíték, hogy ilyenkor is lehet reménykedni. :-) Megpróbálom elterelni a gondolataimat, na ugye ez az, ami a legnehezebb feladat, de igyekezni fogok. Most még a hányinger sem zavarna (na persze pár hét a rókával és méshogy vélekednék), csak érezzek valami bíztatót. Mindenesetre délután is tesztelek, meg holnap reggel is, és bizakodok, reménykedek.


És köszönök minden hozzászólást eddig is!

2010. máj. 4. 11:15
 13/19 anonim ***** válasza:

én is gabriellt vettem először.én akkor csináltam mikor meg kellett voolna jönnie rá egy napra, és azonnal elszineződött, de nekem már egy héttel előtte fájt a mellem, hasam...azt hittem meg fog jönni, de hát ez már 32 hete volt :)

32hetes km

2010. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Képfeltöltős vagyok:én 5 hetesen metem dokihoz és akkor már igazolta a terhességet.
2010. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
ha a képen láthatóval megegyezik akkor az pozitíííííííííííív csajszi! a teszt leírásban is olvashatod hogy a halvány eredmény is eredmény nekem és a tesómnak még ennyire se volt csíkos és semmi panaszom nem volt és én is végig éltem 11 hónapig ezt a nyomorgást hogy hónapról hónapra reménykedtem majd csalódtam de szerintem te most csak félsz a csalódástól azért nem mered elhinni amit látsz márpedig a csík ott van!:-))) a tesztek pedig ma már nagyon érzékenyek! ha csak nem szed valaki hormonpótlót akkor pozitív irányba nem tévedhet viszont negatív irányba ha nagyon korai a terhesség akkor igen ...lehet próbálkozni a figyelem eltereléssel de sztem az majdnem lehetetlen :-) én már ezzel is álmodtam sőt a párom is ugyhogy mi is agyrémig vittük...ha van olyan nagyságrendű téma amivel foglalkozz akkor van rá némi esély...nekem az esküvőm szervezése kicsit elterelte a figyelmemet de az se igazán...mondanom se kell mióta 3 hete pozitív lett a tesztem azóta most hozom szóba az esküvőt is először...csinálj még vagy 2 tesztet mert pár száz forint megér annyit hogy biztosabb legyél és bizakodóbb...én a páromnak is vettem egyet és ő csinálta azt mondta ő is szeretné...szerintem engedd magadnak hogy örülj!!! minden jót kívánok!!!
2010. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
csináltam egyet a clearblue-val is délután...egyértelműen pozitív! :-)
2010. máj. 4. 16:11
 17/19 anonim ***** válasza:

10:58-as vagyok

hát ez nagyon szuper ! ne aggódj aztán nekem is jött a hányinger...

minden jót kívánok Neked !

csak azt tanácsolom hogy ne aggódj a vizsgálatok miatt minden rendben lesz. csak erre gondolj majd ! ez a baba azért váratott magára ennyit mert őt választották az égiek - legalábbis én így gondolkodtam annak idején

2010. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Pont válaszolni akartam, hogy a nem várt előtt 3 nappal negatív lett a gabriel, a nem várt napján délután meg szép pozitív más teszt (gravi hcg és még valamilyen).

Sok boldogságot Kismama! :)

7 hónapos baba anyukája

2010. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, még el sem hiszem!!! Annyira örülök, megjegyzem, a gabriellel is csináltam újra, iszonyú halvány, a clearblue meg rögtön hozta a várt eredményt. Érdekes, de ez van, és a clearblunak hiszek mindenesetre :-)))
2010. máj. 4. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!