Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősödik a vizelet szaga...

Erősödik a vizelet szaga terhesség során?

Figyelt kérdés

Mielött megszólnának rendesen fürdök és semmilyen fertőzésem sincs.:)

már a menstruáció esedékesége elött 1héttel erősseb volt a pisim szaga. Ezt a férjem is észrevette és mondta h tuti terhes vagyok, mert valahol olvasta, h ez is a tünetekhez tartozik. Azt már mondanom se kell, h pozit teszteltem. :)


A kérdésem az lenne, h ez másokkal is előfordult már? Ha igen akkor történt valami baj a picivel? Arra gondoltam, h ezt biztos a hormonok csinálják, de akkor ez azt is jelentheti, h kevesebb esélye van a spontán vetélésnek? Kicsit félek mert még korai a terhességem.


2017. jan. 5. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is erősebb a szaga, pedig iszom eleget
2017. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is. Vizelet is negatív volt és hüvelyi fertőzésem sincs. Baj sincs, 14 hetes vagyok, a 12 hetes UH-n minden rendben volt. Fürdök én is és eleget is iszom.
2017. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan van ilyen is, de nem törvényszerű.

Nekem négy gyerekem van, és rengeteg ilyen olyan tünetem meg problémám volt terhesen, de erre nem emlékszem így konkrétan, pedig biztosan észre vettem volna, mert a szagérzékenység az nagyon durva volt mindig.

2017. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2017. jan. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!