Aewea kérdése:

Barna pecsételés?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem h jelentheti e azt h terhes vagyok, ma 28. napon lennék menstruáció helyett pecsételés volt pár csepp barna folyás azóta semmi. Görcsöl a hasam de az már legalább 2 hete nem mindig görcs néha kis szurkálásokat érzek, de csak pár percet. Párommal folyamatosan együtt voltunk majdnem minden nap mivel babát akarunk. Régebben csináltam tesztet, de túl korán akkor még negatív volt. Vannak terhes tüneteim, de ez a folyás aggaszt nem akarom már h megjöjjön. Ez a folyás jót jelenthet? Ilyenkor már talán a teszt is ki mutatja? Nektek volt ilyen? Köszi a válaszokat!

2017. jan. 5. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy baba. Ha még 2-3napig nem jön meg, akkor csinálj egy tesztet
2017. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy kezdődik a vérzésed.


Viszont én mindenképp tesztelnék egy-két reggelen át, hogy tudjam, kémiai terhesség-e, ha megjön rendesen, ha meg nem jön meg rendesen, akkor azért, hogy mielőbb mehessek orvoshoz.

2017. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen el akarok lenni, a teszt még nem mutatott semmit jo én délután csináltam nem birtam magammal... a másikkal várni akarok még és majd reggel fogom, tegnap este fele már kis pirosas folyás volt aztán este semmi, reggel semmi, és utána megint barna folyás. Mitől lehet? Nekem a menstruáció mindig erős görcsöléssel kezdődik most meg semmi görcs.
2017. jan. 6. 13:01
 4/4 A kérdező kommentje:
el akarok menni orvoshoz""
2017. jan. 6. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!