Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnenk? Soha nem is...

Mit tehetnenk? Soha nem is lehet mar egy szep egeszseges gyerekunk? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
A ferjem mindig bennem megy el,egy ideje nem vedekezunk,mert szeretnenk egy gyereket,de nem esek teherbe nekem endometriozusom van,volt egy viszonylag rovid mutetem,kulfoldon magan klinikan,de visszatert ez a betegseg...ferjem spermajaval is volt valami gond...mit tehetnenk? Van valaki akinek hasonlo esete volt,illetve van?:(
2017. jan. 5. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mióta próbálkoztok?
2017. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia

Fel eve

2017. jan. 5. 22:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Kitartás barátnőmék az 5 lombik után fogadtak örökbe....
2017. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Fel ev? Az meg nagyon rovid ido, hogy aggodni kezdj :) testveremek elso alkalommal majdnem 2 evig probalkoztak, a masodik gyerkoc viszont elso alkalommal "osszejott" Kitartast!
2017. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De o is beteg volt? Gondolom nem...

Koszonom szepen...:(

2017. jan. 6. 00:57
 6/14 A kérdező kommentje:
De en nem akarok orokbe fogadni,sajatot szeretnek...parom benne lenne az orokbe fogadasba,de nekem nem lenne ugyanolyan sajnos...:( de ha vegleg ugy alakul majd,akkor lehet hogy meggondolom magam ,mert vegulis,csak szebbe tehetjuk egy kisgyerek eletet...de meg azert varunk,hatha osszejon majd...
2017. jan. 6. 01:00
 7/14 gagyi1 válasza:

Szia semmiképp sem szabad feladni!

Mi a párommal 14 évig próbálkoztunk mikor már kezdtem róla lemondani meglett a kisangyalunk!

Én úgy tudom az első három beültetés ingyenes!(mi sose próbáltuk)

Kitartás!Tudom milyen érzés!

2017. jan. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fél év alatt nagyon sok teljesen egészséges párnak sem jön össze, nálatok mindkettőtöknél van probléma, így a helyedben inkább években gondolkodnék. Endometriózisra vannak hatékony alternatív módszerek is, speciális táplálkozás, torna, egyik ismerősöm így esett teherbe endometriozissal, de több év alatt és nagyon szigorú diétával, neki azt mondták, h egyáltalán nem lehet gyereke.
2017. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, mert az endometriózisra tényleg a terhességet szokták javasolni "gyógyírként", mert ilyen-olyan időközönként visszatérhet. Ugyanakkor ha valakiknél minden rendben, akkor sem biztos, hogy összejön a baba fél év alatt. Az átlag pl. 30-35 éves kor között pl. 5-8 hónap. Nem vagyok érintett, de javaslom, ha még nem próbáltátok, érdemes lenne a ciklusodat követned, hogy jó legyen az időzítés (önmegfigyelés, hőmérőzés, LH-teszt), illetve előtte meg legalább vagy 3 nap önmegtartóztatást a férjednek a jobb minőségű kiskatonák végett.
2017. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Endoval is teherbe lehet esni, régebben olvastam netes fórumokat ahol ilyen lányok cseréltek tapasztalatokat. Nem szabad feladni soha! Párodnak pontosan milyen problémája van? Mi is próbálkozunk, sajnos eddig semmi.
2017. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!