Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai teherbeesés császár...

Korai teherbeesés császár után. Ki tudnám hordani?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem. Lehetséges, hogy ismét teherbe estem, és amiatt aggódom, hogy ki tudnám e hordani a babát a heg miatt. Van valakinek ilyen téren tapasztalata?

2017. jan. 6. 23:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 6 honap telt el es ugy jott a masodik baba. Minden oke volt csak a vegen nagyon fajt a hasam es feltek szetnyilik a seb igy a 37. heten megcsaszaroztak.
2017. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

Én most vagyok 30 éves öcsém 29!!

30 évvel ezelött anyum is így ját sőtt ő nem is tudta hogy terhes! Régen nem voltak tesztek meg ilyen szuper orvos tudomány! Anyum elment dokihoz hogy kerekedik a hasa pedig engem szoptatot még!!

Akkor mindenki azt monta neki ne tarcsa meg öcsémet! Anyumnak vol egy halott gyereke! Növéremnek köldökzsinor a nyakán volt megfuladt, így nem vettetevolna el soha!

Egy orvos válalta őt hogy végig viszi a terhességét! 35 hétre öcsém is császárral csületett, nem birta volna tovább a heg! De így anyumnak sem lett baja öcsém is makk egészséges én meg imádom az öcsém!! És hogy na!! Boldog vagyok hogy anyum ígydöntöttt!! Igaz sose köszöntem meg neki, hogy van testvérem, de tavaly öcsém volt az esküvöi tanum! Anyum zokogott örömében! Két szép gyereke miatt! Most én vagyok terhes, és öcsém lesz a kereszt apja!! Anyum nagyon boldog most! Ezt kívánomnektek is! Ez ajándék!sok boldogságot!

2017. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
42%

Egy magyar anyuka vallási okokból 14 gyereket szült császárral 14 év alatt. Nem azt mondom, hogy követendő példa, de azért ne rémisszük halálra a kérdezőt.

[link]


Nekem egyébként 2,5 év van a gyerekek között, mégis szétvált a hegem, de nem lett semmi probléma se a babával, se velem.

2017. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
27%
Itt mindenki vedekezes mellett lesz terhes..:D de ha vallaljatok,ti dolgotok..menj orvoshoz,es vegyel tesztet.
2017. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
74%
Ki tudnád hordani nagy valószínűséggel.Barátnőm babái között 13 hónap van,mindkettő császárral jött a világra
2017. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
18%

12,15,Es 17-es valaszolok!

Egy okosabb orvos,(aki nem a timbolan nyerte a diolomajat) az kepzeljetek el,hogy minimum 1,max 2 evet szokott javasolni ,hogy varjanak a kedves anyukak,kismamak,tokmindegy,a kovetkezo teherbeesesig! Szoval,4honap,az edes keves,(mi szerintunk) es ne okoskodjatok mar annyit,hogy ti.mindig mindent jobban tudtok! Tudom,itt mindenki,egy eszleny,kritikus,es orvos,de ne szoljatok mar le azt,aki egy kicsit jobban tudja,es ert a dolgokhoz,mert o tenyleg orvos lesz! Keozeljetek van ilyen is!:) ja,mellesleg,itt mar mindenki vedekezes mellett esik teherbe ami egy vicc:D ,de o dolguk,persze mindenki,es mindenki szervezete mas,ez esetben,aki hamar regeneralodik,illetve hamar gyogyul,es meg sem erzi a szuleseket,es csaszarokat,illetve nem viseli meg a dolog,az termeszetesen tudja potyogtatni a gyerekeket akar havonta is!

2017. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
79%

Nekem pont négy hónap van köztük. Egyedül vagyunk a férjemmel szülők nélkül, és lekopogom, de megy.


Később tök jó lesz nekik,mert mivel kicsi a korkülönbség, ők lesznek egymás legjobb barátai. Sok ilyen van amúgy a barátaim között is,nekik is ment.


Abszolút rendben lesz a szülés is meg a baba is,hidd el.

2017. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%
Pontosítok: négy hónapos volt a nagy,mikor fogant a másik. :D
2017. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
40%
Ha a sebbel gázok is lennének, akkor a "legrosszabb", ami történhet, hogy alapból császárral fogsz szülni, és akkor tuti nem nyílik ki a seb, mert nem erőlködsz egyáltalán, hanem az orvos kiemeli belőled a picit. Én így szültem a másodikat pl., és mondhatom, hogy jobb volt,mint a normál szülés. Szóval kitartás, minden rendben lesz!
2017. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 26os

Orvostan hallgató létedre nem tudsz írni...

De ne is mentegetőzz!Tudom nincs magyar billentyűzeted meg átírja a telefon 😂

2017. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!