Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen ha elmúlik/enyhül a...

6 hetesen ha elmúlik/enyhül a hányinger, az rosszat jelenthet?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hetesen elmúlt minden rosszullétem. Pedig eskü a padlón voltam már:)

8 hetesen voltunk dokinál és minden rendben volt:) most fogom tölteni a 12.hetet:) nyugi..

2017. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy kicsit aggódok sajna neten mindig a rossz cikkekbe botlok bele...ez a 2.terhességem...elsőnél 8 éve nem volt még olyan sok net :))

Hét elején nekem is durva hányingerem volt..most meg alig várom h legyem egy kis émelygés ...de épph érzek vmit reggel...

1 hét múlva doki...majd mond vmit és remélem jó hírt:)

2017. jan. 7. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mondanám, hogy nem feltétlenül.

Nálam a 8. héten múlt el, egyik napról a másikra, na az rosszat jelentett.

De nem mindenkinél vannak egyformán tünetek. És lehet, hogy nem is múlt el neked, hanem pár nap múlva felerősödnek.

2017. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ildi32 ***** válasza:

Nekem a hatodik héten volt egész nap iszonyat hànyingerem és hánytam is 4 alkalommal. A hetedik hétre elmúlt a hànyás; és a hànyinger is fokozatosan csökkenni kezdett. A nyolcadik hétre szinte alig jelentkezett.

A kilencedik héten kellett visszamennem ultrahangra. Minden rendben volt. A baba nőtt a hatodik heti ultrahanghoz képest és dobogott a picike szíve is. Szóval nem biztos; hogy rosszat jelent; ha elmúlik a hányinger.

2019. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!