Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hányinger terhesség alatt...

A hányinger terhesség alatt milyen jellegű? Mintha nyomódna a hasatok és attól éreztek kicsit hányingert? (bőv. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy akiknek volt terhesség alatt reggeli rosszullét, hogyan tudná leírni?

Mert nekem reggelente picit fáj az alhasam, vagyis nem is fáj, csak olyan, mintha nyomás lenne rajta, és ettől érzek egy pici hányingert, és nem tudom, hogy ez lehet a terhesség jele vagy valami probléma.


2016. dec. 1. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan hányinger, mint a többi. Mint gyomorrontás esetén.

És a többség nem csak reggel érzi.

2016. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. A hányinger az hányinger 😊
2016. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak sima hányinger,ahogy azelőtt bármikor (gyomorrontás,macskajaj esetén).
2016. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Értem hogy érted kérdező. :) en nem vagyok hanyos típus. :) most terhessegem alatt elkezdődött egy hete. Es olyan mintha belül hasam nyomna valami. :) valószínű olyam mint a többi norm. Hanyinger betegseg alatt. 😀
2016. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, ami neked van az tuti nem az. Egy jó erős hányinger, nálam hányással együtt. Olyan, mint amikor elkapsz egy vírust.
2016. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát ez amúgy egy jó kérdés :D

Nálam a hányinger majdnem olyan mintha valaki szorongatná a torkomat, állandóan gombóc van a torkomban és szédülök hozzá... ellenben hányni még nem kellett, de elég kellemetlen :S

5+5hkm

2016. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyan hányinger, hogy mikor már harmadik hete tart, ráadásul egész nap, hát akkor bizony sírva fakadsz és meggondolod az egész terhességet. :)
2016. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs az offért... de nálatok mikor kezdődött?
2016. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte sokkal jobban voltam, amikor kiderült a terhesség nemvárt után csak enyhe hányinger volt, nagyjából a 7. hétig folyamatosan erösödött és azóta szinte mindent kihányok, most vagyok 10 hetes.
2016. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 6. héten, de egyelőre semmi hányinger....kicsit aggódom....
2016. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!