Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok epp, mar kis gombolyu a pocim. De mikor a hatamon fekszem semmi nem latszik. Ha reggel felkelek akkor sem ugy nez ki, mint delutan vagy este, olyan mintha "osszeesne".


Most ez normalis hogy igy van? Nagyon szurkal a hasam, illetve az oldalamba is a csipocsonthoz.


Lehet hogy most fog hirtelen noni a pocim? Tapasztalatokra vagyok kivancsi, elso babam ezert kicsit aggodalmas vagyok.


2017. jan. 7. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, 16 hetesen.

Gondlom, hogy már nincs annyi helye a gyomromnak és a beleimnek, ezért amikor eszem jelentősen nő, míg nem terhesen nem nagyon változott egy-egy bekajálás után.

Reggel és ha lefekszem hanyatt látszik azért valamennyire, de nem nagyon.

Ha erősebben görcsölsz azért az jelezd az orvosodnak mindenképp.

2017. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

# 1 vagyok.

A legtöbb ismerősömnek a 20. hét környékén kezdett el látszani (nem télikabátban). De sok függ a testalkattól (magasság, súly) és a lepény elhelyezkedésétől.


[link]


[link]


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2017. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sose lett igazán nagy hasam, a szülésre se. Pedig alacsony vagyok, a babám 3 kilós lett. Amikor 36. hét körül voltam a kismamalaborban az utolsó vérvételen, a 24 hetes cukorterheléseseknek nem volt sokkal kisebb hasa, mint nekem. Én is vártam, hogy majd hirtelen nő nagyot, de előbb jött a szülés.


17 hetesen a méhed épp csak elhagyta a szeméremcsont vonalát. Bármekkora hasad lehet még. Amúgy meg semmi jelentősége a hasméretnek, csak a magzat számít.

2017. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2017. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!