Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen ez mit jelenthet?

38 hetesen ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Pár hete szinte már alig voltak rosszuléteim.De,4 napja hasmenésem van,megint nem tudok aludni,savam most jobban kínoz mint eddig sőt többet eszek mint eddig.Utalhatnak a szülés közeledtére vagy baj van velem.:(
2017. jan. 8. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Betöltött 37hetes voltam,sosem felejtem el,hétfő reggeltől ment a hasam,néha helyre jött kicsit de nem nagyon csillapodott,borzasztóan néztem ki,látványosan szülni készültem de ezt csak mások vették észre én semmit nem éreztem,rosszul sem voltam!Csütörtökre elmúlt a hasmenés,nyugodtan mentem NST-re,ahonnan már nem engedtek haza,aznap delutan megszültem :) tehát jelezhet szülést, :)
2017. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Holnap megyek nst-re,bár énis szülnék már.Alig van erőm élni is.Köszönöm a választ:)
2017. jan. 8. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen jelezheti ☺ nekem is ment a hasam napokkal,sőt hetekkel előtte.
2017. jan. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!