Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog 2017 Szeptembereben...

Ki fog 2017 Szeptembereben szülni? ki tesztelt nemrég pozit? Tapasztalatok? Tünetek? Volt már valaki orvosnál?

Figyelt kérdés

Varom a tapasztalatokat, élményeket , velemenyeket !

Jo lenne olvasni elsô orvosi vizsgalatrol , elsô ultrahangrol , kinek milyen tünetei vannak , mi segít a nehéz napokon ( pl hányinger )

Beszélgessünk , osszuk meg egymással a kilenc hónap tapasztalatait !

Legyszi mindenki írjon azonositaskepp egy betűt hogy tudjuk mit ki irt !

M.



2017. jan. 9. 14:31
 101/156 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ma voltam dokinál, 9+4 hetes vagyok, minden rendben szerencsére. 27 mm, dobogott a pici szíve, meg össze-vissza kalimpált a kezével, lábával. Jajj, annyira cuki! Mondtam is a dokinak, hogy egész nap el tudnám nézegetni. Elküldött védőnőhöz, talán jövő héten el is jutok hozzá. Legközelebb a 13. héten kell mennem tarkóredő szűrésre, ode már végre jöhet a párom is. :-) Veletek minden rendben? Nagyon el vagytok tűnve.

E.

2017. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/156 A kérdező kommentje:
"E" nagyon örülök neked ! Elhiszem hogy jo érzés volt látni , en magam is igy voltam mult heten , nalam is ficankolt ultrahangozas kozben .Én ma vagyok 10 hetes . Gége gyulladást kaptam, nagyon faj , antibiotikumot kell szednem . Remelem hamar rendbe jövök .
2017. febr. 9. 21:49
 103/156 anonim ***** válasza:

Mielőbbi jobbulást kívánok Neked! Pihenj sokat, vigyázz magatokra! Írok, ha van valami újdonság. De ti is jelentkezzetek, kicsit el van tűnve mindenki...

E.

2017. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/156 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Lassan meggyogyulok a nyavalyabol!

Antibiotikumot szedek még . Remelem a babával minden rendben 😀.

11 hetes vagyok, jövő heten megyek dokihoz .Most mar mindenkinek elmondtuk hogy baba lesz .A rosszulletek kicsit enyhültek .Elotte minden delutan rosszul voltam.Ez most szinte megszűnt .Az éjszakai pisiles is jobb lett .Kora reggelig fel sem ébredek😀. A fáradtság este ramtör es könnyen elalszom .

Ti hogy vagytok? Volt valaki orvosnál ? Hogy érzitek magatokat ugy napközben ? Rosszulletek stb ? Vettetek már valamit a babának ? Tudom korai még ... de el tudom képzelni hogy elcsbul az ember lánya .Mi megvettük a babakocsit mert jo áron volt .az volt ott nincs raktáron es szállitás kb 3 hónap .Megrendeltem hogy ugye akkor majd jön ....erre jön másnap az e-mail hogy a csomag a postasnal van , másnap érkezik .Na mondjuk anyuval akkor ez már biztos jo időben meglesz 😂 Majd linkelek kepet .Szurke mert nem tudjuk milyen nemű lesz ...

2017. febr. 15. 07:43
 105/156 A kérdező kommentje:

Ez a babakocsi !

A szürke van nekem , a zöldet azert linkeltem be , mert ott látszik mennyi minden van hozza .

[link]

[link]

2017. febr. 15. 07:52
 106/156 anonim ***** válasza:
60%

Sziasztok! Örülök, h minden rendben van veletek. :) Mi sajnos 2x voltunk az ügyeleten, mert kicsit véreztem. Azóta szerencsére minden rendben van.:) a naptár szerint ma vagyunk 11.hetesek. Pénteken megyünk az orvoshoz, a férjem is bejöhet. Kíváncsi vagyok, h behozta -e a lemaradást a pici , mert egy kicsit lemaradt a növésben a korához képest. Több orvos látott azt mondták minden rendben van.

Rosszulétek vannak, sokat hányok, megiszok 1pohár vizet 3pohárnyi adag jön ki. Semmit sem kívánok. Hason már nem tudok aludni, mert kényelmetlen és kegyetlenül puffadok. A fejem is sokat szokott fájni.. Szóval kicsit megszenvedem ezt az áldott álapotot. :) dehát ennyi belefér, csak legyen minden rendben. :)


A babakocsit mi is megvettük pont most ment elérte a férjem. Plusz még pár dolgot vettünk. A gyerekszobába tegnap rendeltük le a bútorokat, mert csináltatjuk, h minden apró hely kilegyen használva, mert lakásba lakunk. Legkésőbb április, májusra lesz kész. A parkettát is lerendeltük. :)

A család, barátok tudják, mert nem nagyon tudtuk titkolni.. Mindenki őrült a hírnek a dédszülők meg az ük mamák is.


M! Nagyon szép a babakocsi jó a szürke szín. :D mi is netről rendeltük, mert úgy egy kicsit olcsóbb.

2017. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/156 anonim ***** válasza:
Ui: T voltam :D
2017. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/156 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkivel minden rendben. :) Mi tegnap voltunk 10 hetesek, legközelebb 3 hét múlva kell mennem, akkor kell a Down-szűrés, oda már a párom is bejöhet majd. Jajj, nagyon izgul, szeretné már látni a kis manót. :) Mi egyelőre nem vettünk még semmit, de egy fél napot rászántunk arra, hogy szétnézzünk 1-2 helyen. Mivel nekünk első baba lesz, és se a rokonságban, se a barátoknál nincs pici baba, akiktől esetleg kaphatnánk ezt-azt, így mindent a nulláról kell indítani. Jelenleg a Faktum bababolt tűnik nyerőnek, bababútor és babakocsi ügyben, de van még időnk agyalni rajta. Tegnap voltam először védőnőnél, megkaptam a kiskönyvet, holnap irány a háziorvos, utána a labor szép sorban. Nálam a rosszullétek szerencsére csökkentek, sőt majdnem el is múltak...bár a reggeli fogmosás utáni hányinger megmaradt. Az étvágyam is kezd visszatérni. Viszont a derekam iszonyúan fáj minden nap, majd leszakad. Ettől függetlenül jól vagyok, remélem a babával is minden rendben...sok még az a 3 hét várakozás, hogy újra láthassam.

E.

2017. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/156 anonim ***** válasza:

E! Hú az a 3hét várakozás már kínzás.. :( hogy tudod, vagy h fogod lefoglalni magad addig? :) dolgozol még? :)

Nekem 2hetente kell menni a dokihoz, azt alig bírjuk kivárni.. Igaz én sajnos veszélyesztetet terhes vagyok és elég sokat kell feküdnöm. De viszont valamikor muszály kimennem a frislevegőre meg egy icipici sétára, mert meg fájdult a hátam a sok fekvéstől.


Mi ezt vettük. Ehhez is sokminden van.:)


[link]

2017. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/156 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Egy ideje nagyon eltűntem. 4#-eske vagyok.

Szerencsére minden rendben ,hétfőn voltam a második ultrahangon, ma vagyok 9hét 4napos.

Volt egy hetem amikor feküdtem ,inkább elővigyázatosságból , na meg az egész iroda influenzás volt ,nem akartam összeszedni.

Tünetek: Iszonyat álmos vagyok , de mellette sajnos álmatlanságban is szenvedek. Cicifeszülés alább hagyott kicsit, de az émelygés ,szagundor rendületlenül tart. 3x hánytam eddig csak szerencsére.

Többiek?Mizujs Veletek?

2017. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!