Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez iszonyat kínos! Normális...

Ez iszonyat kínos! Normális terhesség alatt? Vagy mondjam el az orvosnak?

Figyelt kérdés
Elkaptam valami köhögős nyavalyát. Ha nagyon rámjött a köhögés eddig is bement egy-egy csepp vizelet. Az előbb már nagyon kellett pisilnem és rámjött egy durva köhögőroham, és szó szerint bepisiltem. Nem viccelek. Nem tudtam visszatartani. A két és fél éves épphogy szobatiszta kisfiam végignézte. Mondjuk ő teljes természetességgel nyugtázta,hogy "anya bepisiltél?" Még vicces is lett volna ha nem lenne iszonyú kínos. 29 hetes vagyok. Az első terhességemnél nem volt ilyen.
2017. jan. 9. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Intimtorna!!! Meg nem keso elkezdened. Nem normalis, de nagyon sok nonel elofordul. Ne szegyenkezz, hanem csinald a tornat!
2017. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez inkább az előző terhesség mellékhatása lehet szerintem.

(Biztos, hogy nem magzatvíz volt?)

2017. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom, nehogy kínosan érezd már magad miatta!!! Ez előfordul még első terheseknél is, velem anyum a 30. héten az utcán pisilte össze magát, mert már annyira kellett neki és nem volt hová pisilni és már nem bírta visszatartani! Én 10 hetesen reggel arra ébredtem, hogy azonnal bepisilek, persze a férjem épp tónolt a wc-n és annyira nem bírtam, hogy a kádba kellett pisilnem, különben a parkettára ment volna. És nekem még 10 hetesen nem is nyomta senki a húgyhólyagomat! Ez nem kínos, dehogy!! Ne viccelj! :)
2017. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biztos. Az másmilyen (az elsőnél elfolyt). Ezt a köhögés miatt nem tudtam visszatartani, amikor nem köhögtem akkor igedm.
2017. jan. 9. 17:33
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
mi ebben a kínos?
2017. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Sosem voltam terhes, de még így is tudom, hogy ez teljesen normális, semmi kínos nincs benne. Ne aggódj :) Jó babavárást!
2017. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem kínos. Terhesség alatt nem volt ilyen jellegű problémám, de két hwtes volt a babám, mikor felemeltem és éreztem, hogy valami folyik a lábamon. Bepisiltem. Úgy, hogy egyáltalán nem éreztem, esélyem sem volt visszatartani. A nőgyógyászom azt mondta, szülés után és többedik terhességnél előfordul, intim tornával valóban megelőzhető.
2017. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 babyboom567 ***** válasza:
100%
Ez velem is előfordult,úgyhogy semmi gáz.
2017. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez terhesnek lenni. Sosem voltam még terhes, de megtörtént a dolog. Az az igazi fuldoklós köhögés volt, amikor levegőt is alig kap az ember.
2017. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Baromi ilyesztő, meg kellemetlen, de ez bizony nagyon sokaknál előfordul. Nekem első terhesség alatt semmi, de szülés után nagyon durva volt, hónapok alatt jött helyre. Másodiknál már terhesség alatt előjött, féltem is mi lesz utána, de szerencsére visszaállt. Intimtornázz mindenképp és ne érezd kínosnak.
2017. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!