Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondja azt a dokim,...

Miért mondja azt a dokim, hogy a 7,1-es terheléses cukorszintem a felső határon van? Úgy tudom, hogy a határ a 7,8.

Figyelt kérdés
Azt nem mondta, hogy diétázzak, csak jól felidegesített vele...
2008. okt. 8. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Jól tudod a határ 7,8!Nekem 7,48volt a doki elküldött dietetikára,mondták semmi probléma mert a határt nem érte el :) Nyugodj meg,semmi probléma :)Nekem sem kell diétázni...

minden jót,boldog babavárást.

36hetes kismama

2008. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta, mert közel van a felső értékhez, de nem lépte túl. Hidd el ha nem lenne jó, akkor azt mondta volna, hogy diétázz.
2008. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi! Nekem ugyan ez volt! Szintén 7,1 lett a terhelésem és nekem is azt mondta hogy a biztonság kedvéért próbáljak meg inkább diétázni nehogy kialakuljon! Hidd el nem akar neked rosszat!

31 hetes kismama

2008. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!