Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok a...

21 hetes kismama vagyok a dauervíz meg a hajfesték mennyire árt a babának?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen, mivel a fejbőrödön keresztül bekerül a véráramba és ezáltal árthat a babának. Terhességem előtt én is festettem a hajam, de amióta kismama vagyok nem. Várd meg a szülést szerintem.
2008. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Szia. Semennyire!!! Csak arra ügyelj, hogy szellőztessetek a helyiségben. Én is festetem a hajam és voltam 2x a terhesség alatt is, védőnői és orvosi "engedéllyel".

Üdv, 11 hetes kislány anyukája

2008. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Szia.Igy van ahogy az előttem szóló mondta,semmi baja nem lesz a babának...Én is meliroztattam nem egyszer :) Csak a kkor lesz gond ha a szagot nem bírod :)

Minden jót,boldog babavárást

36hetes kismama

2008. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Szia! Én is úgy tudom, hogy semmi bajt nem csinál. Ne izgulj! Amikor a védőnőmet kérdeztem erről, meg különböző krémek használatáról, azt mondta, hogy helyileg ható dolgok nem ártanak a babának, csak olyanok, amiket durván belélegzünk, vagy bekerülnek a vérbe. Biztos nem ártasz vele! Boldog babavárást!

30 hetes pocis

2008. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát semennyire, de inkább melíroztass, azt nem tőbe csinálják, tehát semmilyen csoda folytán se tud beszívódni a bőrödbe (ekkora hülyeséget 24 év fodrász tapasztalatom alatt nem hallottam, de ha mondják akkor biztos úgyvan) szóval szerintem menj tutira, és csak melír
2010. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!