Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálat...

Terheléses cukorvizsgálat alatti WC-zés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma részt vettem a terheléses cukorvizsgálaton, minden rendben is ment, először levették az első adag vért, majd megittam a cukros löttyöt, és utána két órára rá levették a második adag vért is. A második vérvétel előtt olyan negyed órával viszont nagyon ki kellett mennem a mosdóba, és hát székletet ürítettem. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez befolyásolhatja az eredményt? Előre is köszönöm mindenki válaszát! :)

2017. jan. 11. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2017. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Huha, vannak gondok...
2017. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem befolyásolja :D Sőt, csuklani, büfögni, tüsszenteni, beöntést csinálni, maszturbálni is lehet közben, azok sem befolyásolják! :D
2017. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erről mesélj már nekem, mert én majd 2 hét múlva megyek ilyenre. Azt a két órát ott végig kell ülni vagy el lehet menni és két órára rá vissza?
2017. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elvileg elmenni, mert a mozgás csökkenti a vercukor szintet. Engem nem engedtek sehova menni, de van olyan labor, ahol el lehet menni közben.
2017. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
engem engedtek elmenni, vegig setaltam a ket orat, sot otthon meg ettem is a terheleses elott (cukormenteset es csak eppen hogy ne akarjak ehet halni), tokeletes lett az eredmenyem.
2017. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne, milyen "cukormenteset" evett az előző, mert szerintem a vízen kívül nincs olyan, ami ne befolyásolná a cukrot.
2017. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

TERHELÉSES CUKORRA ÉHGYOMORRA KELL MENNI!!! Nem úgy, hogy előtte az ember bekajál.


És ott kell ülni, nem menni sehova, nem enni, inni közben.

2017. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolja.

Elvileg nem lehet mozogni, de minimális mozgás (elmész a wc-re, stb.)megengedett. Elvileg vizet se lehet inni, max. csak 2-3 kortyot.

Ha pedig valakinek magas érték jön ki, akkor mozgással sem fog a normál tartományba esni (tapasztalatból mondom).

2017. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hogy vagytok kérdező?
2021. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!