Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki végig stresszelte a...

Aki végig stresszelte a terhességét, lett valami baja a babának?

Figyelt kérdés

Elég sok lelki gond jött össze mostanában. Próbálok nem idegeskedni, de ez nem mindig sikerül.

Mély és komoly lelki gondok ezek. Sokszor gyomorgörcsöm van.

Van itt valaki akinek nem volt túl nyugodt a terhessége? Megviselte nagyon a babát?


2010. máj. 5. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első terhességem, végig idegeskedtem. Szerencsére nem lett semmi baja a babámnak. Most másfél éves, és makk egészséges:)

Azért próbálj megnyugodni, mert biztos, hogy nem tesz jót az idegeskedés.

2010. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
nem, nekem is volt bajom, nem kevés.
2010. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is. Az egész terhességet végig stresszeltem, nem is kicsit!

A fiam makk egészséges, semmi baja, sőt, kifejezetten jófiú (mindenki azt mondja, hogy ilyen nincs is).

Az a lényeg, hogy szeresd, de gondolom ez megvan:)

2010. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is rengeteget idegeskedtem és sírtam a terhesség alatt.Féltem tőle én is hogy baja lehet a babának,de szerencsére makk egészséges és már 2éves:)

mindenesetre próbálj kevesebbet stresszelni,mert azt mondják hogy a baba minden lelkiállapotot megél veled együtt.

2010. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányommal majdnem végig dolgoztam, a nyomtató ott ment a hasam mellett, idegeskedés is volt. Testi dolog semmi, csak lerakni nem lehetett egy pillanatra sem, a cicitől nem lehetett fél méter távolságban és a kiságyát is csak messziről látta, mert negyed óra után mindig felébredt, ha nem érezte, hogy mellette vagyok, Most 4 éves lesz, de elalvás előtt mindig fogni kell a kezét.

A fiammal nyugodtabb volt a terhesség, és meg voltam döbbenve, hogy tudom a babakocsiban tolni, alszik a kiságyban, és amúgy is elvan. Lehet nem a babavárás volt az oka, csak vérmérséklet kérdése, mindenesetre minálunk így alakult.

2010. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!