Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusba volt meg utoljára....

Augusztusba volt meg utoljára. Már kétszer teszteltem, de mind a kettő negatív lett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már lassan két hónapja nem jött meg. Két tesztem negatív. Hánytam. Gyakran van hányingerem. Levert és fáradt vagyok.

Nem tudom mit gondoljak. Orvosnál még nem voltam. Mert nem volt rá időm. Félek, hogy valami baj van. Mit csináljak segítsetek.


2008. okt. 9. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem feltétlen menj orvoshoz.Terhességre utaló jeleid vannak,de nem értem miért negatív akkor a teszted.

Lehet,hohy vmi hormon problémád van és azért nem jön meg.

32heteske

2008. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Mindenképp menj el dokihoz, mást nem tudsz tenni.

Lehet, hogy van ott baba vagy pedig nem volt PÉ-d és így még nem vált le a vér a méhfalról.

2008. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Èn is ugyanígy voltam,2 negatív teszt után kezdtem kétségbeesni,hogy csak nincs valami bajom?Végre kaptunk idöpontot,de elötte 1-2 nappal iszonyúan elkezdett fájni a mellem-más tünetem nem volt.A doki egyböl,amint meglátott,azt mondta,hogy terhes vagyok! :) Majd pár perccel késöbb,a vizeletvizsgálatból ki is derült,hogy tényleg!! :) Uh-n akkor még semmit nem lehetett látni.

Szóval ne szomorkodj,menj minél leöbb orvoshoz!!

Drukkolok!! :)

19 hetes kismama :)

2008. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó esélyed van a bébire,de tényleg ne halogasd a dokit,nehogy utána ebből legyen baj! Mikor teszteltél utoljára? Lehet,hogy tényleg hormonprobléma,ilyen idős terhesen már magas a HCG. Orvoshoz,MOST!!
2008. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Holnap első dolgom lesz felkeren a dokit.
2008. okt. 9. 12:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja barnázásom is volt. De csak egy kicsi.
2008. okt. 9. 12:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha volt barnás folyásod szerintem az nem a legjobb, ha terhes vagy. A tüneteid is amúgy terhességre utalnak. Tényleg menj el dokihoz. Jó egészséget!
2008. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ma voltam. Hétfőn kell vissza menjek. Azt mondta kb 7 hetes lehetek. De ez még nem biztos.
2008. okt. 10. 14:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem baba. cisztám van,de szerencsére nem súlyos. Az orvos azt mondta elfog mulni magától.
2008. okt. 15. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!