Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Győry Attiláról (Péterfy...

Dr. Győry Attiláról (Péterfy Kórház) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Elsősorban terhesgondozás, ill. szülés terén érdekelne milyen volt a hozzáállása. "Tarifa"?
2010. máj. 6. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak szuper dolgokat tudok róla mondani. 6 éve járok hozzá, 2008-ban nála szültem a kislányom és most is nála fogom a pocaklakót. Nagyon megbízható, hihetetlen jó memóriája van, nagyon profi!!!! Csak egy negatív dolog van vele kapcsolatban, hogy mivel nagyon sok páciense van, néha nagyon nehéz elérni őt... de egyébként bármikor lehet hívni őt a mobilján...

Szülés közben végig ott volt és amikor látta, hogy gond van (11 óra vajúdás közben párszor leesett a kislányom szívhangja), azonnal cselekedett és így valószínű megmentette a kislányom. Császár lett rögtön és akkor derült ki,hogy 3-szor a nyakán volt a köldökzsinór. Szóval én megbízom benne nagyon és nem választanék most se más orvost!!!


2 éves kislány anyukája + 27 hetes kismami

2010. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ! Elsőre nekem is szimpatikus volt. Mennyit adtatok neki szülés után(vagy most mennyit fogtok)?

Persze csak ha nem vagyok nagyon indiszkrét akkor válaszolj!

Köszi, üdv.

2010. máj. 7. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!